FIT CATERING

Witamy mieszkańców Krakowa!

catering dietetyczny kraków

Catering Dietetyczny
Kraków

Dlaczego w fit-catering?

+ 5 planów dietetycznych

+ Tylko polskie produkty

+ Darmowa dostawa w Krakowie

+ Bezpłatne porady dietetyka

+ Komfort i wygoda

Catering dietetyczny Kraków

Głodny jak smok wawelski? Spróbuj naszego FitCateringu. Codzienny zestaw to porcja pięciu zbilansowanych posiłków, które z pewnością zaspokoją Twój głód. Razem z nami możesz odżywiać się zdrowo i wygodnie. Nasz pyszny i świeży catering dietetyczny to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują zdrowej alternatywy dla gotowania lub wizyt w restauracjach. Specjalnie dla Ciebie mamy pięć gotowych planów dietetycznych, które możesz dowolnie modyfikować. Potrzebujesz specjalnej diety? Nasz dietetyk przygotuje plan specjalnie dla Ciebie!

Zestaw pełnowartościowych posiłków na cały dzień dostarczamy na terenie Krakowa, pomiędzy 6:00 a 10:00. Codziennie kurierem otrzymasz zestaw posiłków pod dowolny adres na terenie miasta. W sobotni poranek otrzymasz posiłki na cały weekend. Dostawa jest darmowa i zawsze na czas!

Do przygotowania naszych dań wykorzystujemy produkty od lokalnych dostawców. Stawiamy na smak i jakość naszych potraw. Jeżeli nie wiesz, czy catering dietetyczny jest dla Ciebie, napisz do nas. Odpowiemy na każde twoje pytanie. Dieta przygotowana przez FitCatering to rozwiązanie, które uwielbiają sportowcy, wegetarianie, biznesmeni, których czas jest zbyt cenny, by poświęcać go na gotowanie oraz wszyscy, którzy chcą odżywiać się zdrowo.

Jesteś gotowy na zdrową zmianę w swoim odżywaniu? Spróbuj już teraz! Wybierz jeden z planów dietetycznych i zamów zestaw testowy. Sprawdź nas i zdecyduj czy Fit-Catering to rozwiązanie dla Ciebie!

Wybierz swój plan

PLAN OPTIMAL

PLAN VEGA

PLAN SPORT

natural

PLAN NATURAL

PLAN LITE

PLAN OFFICE TIME

Nie jesteś zdecydowany? Zamów zestaw testowy – już od 39 zł.