FIT CATERING

Witamy mieszkańców Łodzi!

catering dietetyczny łódź

Catering Dietetyczny Łódź

Czy dieta może być zdrowa i smaczna? W Fit-Catering to oczywiste! Catering dietetyczny to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą odżywiać się zdrowo oraz tak jak my cenią sobie wysokiej jakości produkty.

Catering dietetyczny to nowość w Łodzi! Dla mieszkańców tego pięknego miasta przygotowaliśmy 5 planów dietetycznych spełniających oczekiwania najbardziej wymagających.

Catering, który dostarczamy mieszkańcom Łodzi to zestaw pełnowartościowych posiłków na cały dzień. Posiłki dostarczamy pomiędzy 6:00 a 10:00 każdego dnia, zaś w sobotę dostarczamy zestaw na cały weekend pod dowolny adres na terenie Łodzi! Dostawa jest darmowa i dopasowana do potrzeb naszych klientów.

Produkty przygotowane przez naszych kucharzy są zawsze zdrowe, świeże i do bezpośrednio spożycia. Zapakowane w specjalne opakowania z atestem. Dodatkowo umożliwiamy naszym klientom skorzystanie z darmowej porady u naszego dietetyka.

W naszych daniach wykorzystujemy najwyższej jakości produkty od lokalnych dostawców. Stawiamy na smak i jakość naszych potraw. Chcemy, aby dania, które serwujemy w pełni zadawalały podniebienia Łodzian.

Catering dietetyczny to świetne rozwiązanie dla sportowców, wegetarian, osób z ograniczonym czasem oraz wszystkich tych, którzy chcą odżywiać się zdrowo i cenią sobie najwyższą jakość.

Sprawdź plany dietetyczne, które oferujemy i wybierz ten, który idealnie odpowiada Twoim potrzebą. Jeśli nie jesteś pewien czy catering dietetyczny jest dla Ciebie, zamów zestaw testowy i sprawdź jak gotujemy!

Wybierz swój plan

PLAN OPTIMAL

PLAN VEGA

PLAN SPORT

natural

PLAN NATURAL

PLAN LITE

PLAN OFFICE TIME

Nie jesteś zdecydowany? Zamów zestaw testowy – już od 39 zł.