Warszawa

catering dietetyczny warszawa

Catering Dietetyczny Warszawa

Dlaczego w fit-catering?

+ Pełnowartościowe posiłki na cały dzień

+ Wysokiej jakości produkty

+ Darmowa dostawa w Warszawie

+ Catering dietetyczny według 5 planów

+ Bezpłatne konsultacje z dietetykiem

Catering Dietetyczny Warszawa

Dzień dobry Warszawo!

Jeżeli catering w stolicy to tylko z Fit-Catering! Spróbuj naszych dań, którymi podbijamy Warszawę. Nasze pyszne i zawsze świeże dania to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą tracić czasu na przygotowanie swoich posiłków. Specjalnie dla Was mamy 5 gotowych planów dietetycznych. Chcesz czegoś więcej? Nasz dietetyk przygotuje plan specjalnie dla Ciebie!

Catering, który dostarczamy w Warszawie to zestaw pełnowartościowych posiłków na cały dzień. Pomiędzy 6:00 a 10:00 otrzymasz kurierem zestaw posiłków na cały dzień, pod dowolny adres na terenie miasta. Dostawa jest darmowa i zawsze na czas!

W naszych daniach wykorzystujemy najwyższej jakości produkty od lokalnych dostawców. Stawiamy na smak i jakość naszych potraw. Catering dietetyczny to rozwiązanie, które pokochają sportowcy, wegetarianie, osoby z ograniczonym czasem oraz wszyscy, którzy chcą odżywiać się zdrowo i cenią sobie najwyższą jakość.

Spróbuj już teraz! Wybierz jeden z planów dietetycznych i zamów zestaw testowy. Sprawdź nas i zdecyduj czy Fit-Catering to rozwiązanie dla Ciebie!

PLAN OPTIMAL

PLAN VEGA

PLAN SPORT

natural

PLAN NATURAL

PLAN LITE

PLAN OFFICE TIME

Nie jesteś zdecydowany? Zamów zestaw testowy – już od 39 zł.