Catering dietetyczny Gdańsk

Skorzystaj z cateringu dietetycznego w Gdańsku z dostawą do domu, biura. Smacznie i zdrowo. Posiłki przygotowywane przy współpracy kucharzy i dietetyków. Dieta ustawiana indywidualnie z uwzględnieniem stanu zdrowia, trybu życia i preferencji smakowych klienta.

Zamów zestaw testowy

 

Wybierz jeden z naszych 10 planów dostosowanych do różnych potrzeb i zamów już od 42 PLN!

Opakowanie FitCatering

Wszystkie plany

 • Optimal

  Zbilansowany i najbardziej zróżnicowany plan diety. Pozwalający odżywiać się zdrowo, jak również polecany przy redukcji i utrzymaniu wagi.

  62.00 72.00 
 • Pesco

  Chcesz zrezygnować z mięsa? Postaw na dietę Pesco opartą na świeżych warzywach, jajach, rybach i nabiale.

  62.00 72.00 
 • No Fish

  Nie lubisz ryb? Wybierz dietę No Fish bogatą w oleje pochodzenia roślinnego, chude mięso, warzywa i owoce.

  62.00 72.00 
 • Vege

  Dieta z eliminacją mięsa i ryb. Bazuje na świeżych warzywach, owocach, produktach nabiałowych i jajach.

  62.00 72.00 
 • Sport

  Potrzebujesz więcej białka i węglowodanów w diecie? Dieta Sport przeznaczona jest dla osób bardzo aktywnych. Sprawdź plan.

  63.00 76.00 
 • Lite

  Dieta Lite to propozycja lekkostrawnych posiłków, bazująca na produktach niskowęglowodanowych.

  66.00 79.00 
 • Natural

  Dieta Natural bazuje na naturalnych produktach bezglutenowych i naturalnych zamiennikach produktów nabiałowych.

  65.00 74.00 
 • Senso

  Dieta Senso to propozycja lekkostrawnych posiłków z wykluczeniem produktów z glutenem i nabiałem. Plan niskowęglowodanowy.

  68.00 77.00 
 • Office

  Nie masz czasu na przygotowanie posiłków do pracy? Skorzystaj z diety Office – Ty decydujesz co i kiedy zjesz.

  43.00 49.00 

Catering dietetyczny

Pudełka Fitcatering

Dostawa na czas

Twoje posiłki szczelnie zapakujemy w estetyczne, termicznie zgrzewane pojemniki z atestem do przechowywania żywności. Są przystosowane do podgrzewania w mikrofali – wcześniej koniecznie zdejmij jedynie folię zabezpieczającą. Ze względu na brak substancji konserwujących pamiętaj, że posiłki są zdatne do spożycia do 48 godzin od dostawy pod warunkiem, że będą przechowywane w warunkach chłodniczych.

Dostawa Fit Catering

Pod wskazany adres

Twój catering będzie transportowany w specjalnych pojemnikach zapewniających optymalne utrzymanie temperatury w warunkach chłodniczych. Dzięki temu masz pewność, że dostarczone do Ciebie posiłki zawsze będą świeże i wysokiej jakości :).

Fit Catering - warzywa i owoce z polskich upraw

Najwyższa jakość

Dania, które do Ciebie dostarczymy, przygotujemy na produktach najwyższej jakości. Wspieramy polskie marki, dlatego ponad 80% warzyw i owoców często włączanych do naszych diet pochodzi z polskich upraw.

Dodatkowe informacje

 

Dlaczego wybrać FITcatering?

Skorzystaj z naszego cateringu. 10 planów dietetycznych dla każdego – dla osób zapracowanych, aktywnych fizycznie, chcących ograniczyć spożywanie mięsa. Wszystkie zestawy przygotowujemy ze świeżych składników. Bogactwo pysznych dań i potraw, które dostarczą Twojemu organizmowi niezbędnych witamin, minerałów – wartości odżywczych.

5 zbilansowanych posiłków

Wybierając naszą dietę otrzymujesz 5 różnorodnych dań. Pyszne śniadanie, które jak wiadomo jest podstawowym posiłkiem dnia – dodaje energii. Smaczną przekąskę na drugie śniadania, obiad, podwieczorek i kolację.

Zdrowe i świeże produkty

Nasza dieta oparta jest wyłącznie na świeżych i zdrowych produktach. Cenimy kuchnię naturalną – wiemy, że tylko wybierając najwyższej jakości składniki, troszczymy się o dobre samopoczucie naszych klientów.

Szeroki wybór planów dietetycznych

Zamów zestaw idealny dla siebie! Diety Optimal, Pesco, No Fish, Vege, Sport, Lite, Natural, Senso, Special, Office. Nie wiesz co wybrać? Nie szkodzi. Rozmowa z naszym dietetykiem z pewnością pomoże. Krótki wywiad dotyczący Twojego stylu życia i celów dietetycznych sprawi, że znajdziesz właściwy pakiet.

Bezpłatne konsultacje z dietetykiem

Skuteczna dieta? Bezpieczna dla zdrowia? Jest to możliwe, po kompleksowej konsultacji z naszym dietetykiem. Zada Ci kilka pytań dotyczących stanu zdrowia, przebytych chorób, poziomu aktywności fizycznej w życiu codziennym, charakteru pracy, indywidualnych gustów kulinarnych. Razem wybierzecie idealny, pyszny catering dietetyczny!

Dostawa dla różnych lokalizacji w Gdańsku

Ty oszczędzasz czas – my dowozimy Twój zestaw cateringowy do różnych lokalizacji w Gdańsku. Codziennie dostajesz pod same drzwi mieszkania lub do firmy świeże, pyszne dania.

Jaki plan dietetyczny wybrać?

Dieta Vege, a może Sport? Wybór zależy od Twojego gustu, trybu życia, ale też masy ciała i zapotrzebowania kalorycznego. Skontaktuj się z dietetykiem. Wybierz catering dietetyczny – ciesz się świetnym samopoczuciem!

Zamów zestaw testowy

Nie kupuj w ciemno! Sprawdź czy nasze dania spełniają Twoje oczekiwania. Zamów zestaw testowy – niech zdrowa dieta stanie się Twoim nawykiem.