Fitcatering kontakt

Twoje pytania i uwagi są dla nas bardzo ważne

Wypełnij poniższy formularz i skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!


Zgoda na przetwarzanie dotyczy następujących danych osobowych:

- imię i nazwisko

- adres email

Dane są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.*

ADRES FIRMY
FOODLAB Mateusz Feldman
Fit-Catering
Ul. Rynek 1
46-200 Kluczbork

NIP: 751-169-71-12

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek – piątek 8.00 – 17.00
sobota – 10.00 – 14.00

Warszawa i okolice
warszawa@fit-catering.pl
tel. +48 535 181 481

Wrocław i okolice
wroclaw@fit-catering.pl
tel. +48 535 181 481

Opole i okolice
opole@fit-catering.pl
tel. +48 504 411 688

Kalisz/Ostrów Wlkp. i okolice
kalisz@fit-catering.pl
tel. +48 504 411 688

Łódź i okolice
lodz@fit-catering.pl
tel. +48 504 411 688

Bydgoszcz i okolice
bydgoszcz@fit-catering.pl
tel. +48 535 181 481

Poznań i okolice
poznan@fit-catering.pl
tel. +48 504 411 688

Częstochowa i okolice
czestochowa@fit-catering.pl
tel. +48 504 411 688

Katowice i Aglomeracja Śląska
katowice@fit-catering.pl
tel. +48 504 411 688

Kraków i okolice
krakow@fit-catering.pl
tel. +48 504 411 688

Indywidualne diety i zapytania:
diety@fit-catering.pl

Marketing i współpraca:
marketing@fit-catering.pl
+48 501 237 753