Sprawdź czy jesteśmy w Twoim mieście!

Fit Catering oferuje dietę z dostawą do domu do kilkudziesięciu miast w Polsce. Wybierz plan, określ kaloryczność i zamów dietę.

Dieta z dowozem do domu

Dieta pudełkowa prosto pod Twoje drzwi? Wystarczy skorzystać z naszej ofery cateringowej. Codziennie odbieraj zdrowe posiłki z bezpłatną dostawą. Określ kaloryczność swojego planu dietetyczynego, wybierz menu, ilość posiłków i otrzymuj każdego dnia zestaw zbilansowanych, smacznych posiłków. Jeśli potrzebujesz pomocy możesz skontaktować się z naszym dietetykiem.

Zamówienie dostarczamy w ekologicznych torbach, a jedzenie jest przewożone w specjalnych pojemnikach chłodzących i zamknięte w szczelnych opakowaniach. Dzięki zapewnionym warunkom chłodniczym w czasie transportu możesz cieszyć się pysznymi daniami ze świeżych produktów.

Na mapce poniżej znajdziesz wszystkie miasta, w których dowozimy catering dietetyczny. Nie widzisz swojego miasta? Napisz do nas – sprawdzimy co możemy zrobić 🙂

Catering dietetyczny dostawa

Fit Catering do darmowa dostawa do miast:

Brzeg
Bydgoszcz
Bytom
Chorzów
Częstochowa
Dąbrowa Górnicza
Gliwice
Kalisz
Katowice

Kępno
Kluczbork
Kraków
Łódź
Opole
Ostrów Wielkopolski
Ostrzeszów
Piotrków Trybunalski
Poznań

Radomsko
Sosnowiec
Toruń
Tychy
Warszawa
Wieluń
Włocławek
Wrocław
Zabrze

Jak realizujemy dowóz?

Dietę pudełkową dowozimy od poniedziałku do soboty. W sobotę otrzymasz zestaw weekendowy, czyli posiłki na sobotę i niedzielę. Godzinę dostawy sprawdzisz podczas składania zamówienia – są one ustalane indywidualnie dla każdego z regionów dostarczania diety.

Dostawa na czas

Pudełka Fit Catering

Twoje posiłki szczelnie zapakujemy w estetyczne, termicznie zgrzewane pojemniki z atestem do przechowywania żywności. Są przystosowane do podgrzewania w mikrofali – wcześniej koniecznie zdejmij jedynie folię zabezpieczającą. Ze względu na brak substancji konserwujących pamiętaj, że posiłki są zdatne do spożycia do 48 godzin od dostawy pod warunkiem, że będą przechowywane w warunkach chłodniczych.

Pod wskazany adres

Dostawa Fit Catering

Twój catering będzie transportowany w specjalnych pojemnikach zapewniających optymalne utrzymanie temperatury w warunkach chłodniczych. Dzięki temu masz pewność, że dostarczone do Ciebie posiłki zawsze będą świeże i wysokiej jakości :).

Najwyższa jakość

Torba fitcatering

Twoje zamówienie dostarczymy w ekologicznych torbach z naszym logo :). Dania, które do Ciebie dostarczymy, przygotujemy na produktach najwyższej jakości. Wspieramy polskie marki, dlatego ponad 80% warzyw i owoców często włączanych do naszych diet pochodzi z polskich upraw.