Sprawdź czy jesteśmy w Twoim mieście!

Fit Catering oferuje dietę z dostawą do domu do kilkudziesięciu miast w Polsce. Wybierz plan, określ kaloryczność i zamów dietę.

Dieta z dowozem do domu

Dieta pudełkowa prosto pod Twoje drzwi? Wystarczy skorzystać z naszej ofery cateringowej. Codziennie odbieraj zdrowe posiłki z bezpłatną dostawą. Określ kaloryczność swojego planu dietetyczynego, wybierz menu, ilość posiłków i otrzymuj każdego dnia zestaw zbilansowanych, smacznych posiłków. Jeśli potrzebujesz pomocy możesz skontaktować się z naszym dietetykiem.

Zamówienie dostarczamy w ekologicznych torbach, a jedzenie jest przewożone w specjalnych pojemnikach chłodzących i zamknięte w szczelnych opakowaniach. Dzięki zapewnionym warunkom chłodniczym w czasie transportu możesz cieszyć się pysznymi daniami ze świeżych produktów.

Na mapce poniżej znajdziesz wszystkie miasta, w których dowozimy catering dietetyczny. Nie widzisz swojego miasta? Napisz do nas – sprawdzimy co możemy zrobić 🙂

Jak realizujemy dowóz?

Dietę pudełkową dowozimy od poniedziałku do soboty. W sobotę otrzymasz zestaw weekendowy, czyli posiłki na sobotę i niedzielę. Godzinę dostawy sprawdzisz podczas składania zamówienia – są one ustalane indywidualnie dla każdego z regionów dostarczania diety.

Dostawa na czas

Pudełka Fitcatering

Twoje posiłki szczelnie zapakujemy w estetyczne, termicznie zgrzewane pojemniki z atestem do przechowywania żywności. Są przystosowane do podgrzewania w mikrofali – wcześniej koniecznie zdejmij jedynie folię zabezpieczającą. Ze względu na brak substancji konserwujących pamiętaj, że posiłki są zdatne do spożycia do 48 godzin od dostawy pod warunkiem, że będą przechowywane w warunkach chłodniczych.

Pod wskazany adres

Dostawa Fit Catering

Twój catering będzie transportowany w specjalnych pojemnikach zapewniających optymalne utrzymanie temperatury w warunkach chłodniczych. Dzięki temu masz pewność, że dostarczone do Ciebie posiłki zawsze będą świeże i wysokiej jakości :).

Najwyższa jakość

Torba fitcatering

Twoje zamówienie dostarczymy w ekologicznych torbach z naszym logo :). Dania, które do Ciebie dostarczymy, przygotujemy na produktach najwyższej jakości. Wspieramy polskie marki, dlatego ponad 80% warzyw i owoców często włączanych do naszych diet pochodzi z polskich upraw.