O FIRMIE

FitCatering

plany fit diety

Jesteśmy zespołem, który połączyła wspólna pasja – pasja do zdrowej kuchni. Tworząc nasz koncept, przyświecał nam jeden cel – sprawić, by zdrowa i smaczna kuchnia nie wymagała poświęceń i mnóstwa czasu spędzonego w kuchni, ale była dostępna dla każdego na wyciągnięcie ręki. Dużą uwagę przykładamy do jakości naszych potraw, to dlatego zamawiając nasz catering dietetyczny masz pewność, że dostarczone dania zawsze będą pyszne i świeże.

fit diety

Szef Kuchni Fit-Catering

Michał Swerhun swoją przygodę z kuchnią rozpoczął już jako dziecko – zawsze uwielbiał gotować. Absolwent Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu, którą ukończył z wyróżnieniem. Do dziś Michał z konsekwencją rozwija swoją pasję, do niedawna jako Szef Kuchni jednej z opolskich restauracji, dziś czuwa nad jakością i smakiem wszystkich potraw jako Szef Kuchni Fit-Catering, przygotowując oryginalne zestawy dla osób pragnących się zdrowo odżywiać. Kuchnia Michała to przede wszystkim najwyższej jakości, świeże produkty sezonowe od lokalnych dostawców.

To gwarantuje wyjątkowy smak i wspaniały wygląd naszych potraw.

Dietetyk Fit-Catering

Za opracowanie programów diet, konsultacje i monitorowanie Twoich wyników odpowiedzialny jest nasz Dietetyk – Paulina Limanowska. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na kierunku Dietetyka. Posiada uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej o specjalności fitness i treningu siłowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Ukończyła z wyróżnieniem studia podyplomowe o specjalności Psychodietetyki w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Uzupełnieniem edukacji było uzyskanie tytułu technika farmaceutycznego.  W podejściu do pacjenta pracuje kompleksowo, zgodnie z tezą, iż dieta i aktywność fizyczna powinny się uzupełniać. Udziela porad w zakresie zdrowego odżywiania, leczenia żywieniowego w schorzeniach, żywienia w sporcie i rekreacji ruchowej, w alergiach i nietolerancjach pokarmowych oraz suplementacji. Prowadzi poradnię dietetyczną Fit Dietetyk we Wrocławiu.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: www.limanowska.fitdietetyk.pl

fit dieta