4.5  wg serwisu  

  5.0  wg serwisu  Dietly logo

  4.7  wg serwisu  

Fit-Catering to…

100% zdrowia

Używamy jedynie naturalnych przypraw, soli niskosodowej, aby zmniejszyć zawartość sodu w diecie, oliwy z oliwek wzbogacającej dietę o kwasy tłuszczowe Omega-3, a cukier zastępujemy miodem z polskich pasiek lub ksylitolem.

Najwyższa jakość

Wiemy, że do jego zapewnienia niezbędna jest najwyższa jakość, w kwestii której nie uznajemy kompromisów. Dlatego w naszym zakładzie przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa żywności, korzystając w codziennej produkcji z wytycznych zasad dobrych praktyk higienicznych GHP oraz dobrych praktyk produkcyjnych GMP. Do naszego zakładu wdrożyliśmy także system HACCP zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa żywności, a naszą działalność prowadzimy w oparciu o pozwolenie Państwowej Inspekcji Sanitarnej nr HŻ.43230.11.2017.DCh

Pyszna kuchnia

Nasze diety to nie tylko odpowiednio zbilansowane posiłki dopasowane do Twoich potrzeb, ale przede wszystkim pyszna kuchnia potwierdzona opiniami naszych klientów. W przeciwieństwie do innych diet dostępnych na rynku, w Fit-Catering otrzymujesz codziennie nowe, atrakcyjne i bardzo różnorodne menu pełne smaków, które nigdy się nie powtórzy.

Świeże, bo lokalne

Nasze pudełka to gwarancja zawsze świeżych produktów najlepszej jakości.
Większość produktów, w tym warzywa, owoce, mięso, czy jaja wykorzystywanych w naszych daniach pochodzi od lokalnych rolników.

Nasze diety to nie tylko zdrowe i świeże produkty najlepszej jakości, ale przede wszystkim pyszna kuchnia w wyjątkowych kompozycjach.

— Agnieszka & Mateusz Feldman / CEO

Elastyczna dostawa

W przeciwieństwie do innych dostawców, dysponujemy własną flotą samochodów przystosowaną do transportu posiłków w warunkach chłodniczych oznakowaną naszym logo. Dzięki temu niezależnie od podwykonawców, możemy zaproponować elastyczne godziny dostaw, a nasi kurierzy zawsze z uśmiechem dostarczą Twoją paczkę pod wskazany adres.

Najlepszy BOK

Jesteśmy dumni z naszego Biura Obsługi Klienta, które jest zawsze do Twojej pełnej dyspozycji.
Nie unikamy trudnych pytań, udzielamy jasnych odpowiedzi. Z uśmiechem rozwiewamy wszelkie wątpliwości, dla nas nie ma problemów – są tylko wyzwania.

Opieka dietetyka

W ramach zamówionego planu diety dajemy Ci możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji i porad naszego dietetyka. Istnieje także możliwość umówienia wizyty w jego gabinecie z bezpłatnym pomiarem analizy masy i składu ciała.

Ponad 3000 miejscowości dostaw

Nasz catering zamówisz już do ponad 3000 miejscowości, jesteśmy we wszystkich województwach i największych miastach. Chcemy być zawsze tam, gdzie Ty, więc czy to Szczecin, Warszawa, Wrocław, czy Zakopane – nasze pudełka możesz mieć zawsze przy sobie.

Rekomendacje

Sprawdź co mówią o nas twórcy