O NAS

FitCatering

plany fit diety

Jesteśmy zespołem, który połączyła wspólna pasja – pasja do zdrowej kuchni. Tworząc nasz koncept, przyświecał nam jeden cel – sprawić, by zdrowa i smaczna kuchnia nie wymagała poświęceń i mnóstwa czasu spędzonego w kuchni, ale była dostępna dla każdego na wyciągnięcie ręki. Dużą uwagę przykładamy do jakości naszych potraw, to dlatego zamawiając nasz catering dietetyczny masz pewność, że dostarczone dania zawsze będą pyszne i świeże.

zaloga_Michal

MICHAŁ SWERHUN

Szef Kuchni

 

Żywiołowy Fit Chef. Perfekcjonista w każdym calu. Architekt wyjątkowego smaku i wyglądu naszych potraw. Kucharz o szerokich horyzontach i wiedzy, że dobra kuchnia to przede wszystkim najwyższej jakości, świeże produkty sezonowe od lokalnych dostawców.

zaloga_Natalia

NATALIA KOLOTNITSKA

Kierownik jakości

 

Bezkompromisowy i rzetelny strażnik jakości. Dusza towarzystwa i spontaniczny nośnik pozytywnego myślenia.

zaloga_Klaudia

KLAUDIA SZYMANEK

Account Manager

 

Perfekcyjna menadżer biura. Zrobi wszystko za siebie i jeszcze za 2 dodatkowe osoby. Szczegółowe wsparcie Klienta –
specjalistka od trudnych pytań i jasnych odpowiedzi.

zaloga_Ania

ANNA MICHALAK

Account Manager

 

Uosobienie spokoju i opanowania. Doskonały Doradca Klienta. Z uśmiechem na twarzy rozwieje wszelkie wątpliwości
i odpowie na najeżone trudnościami pytania.

zaloga_Alina

ALINA SADOWSKA

Marketing Manager

 

Uparcie przemierza zawiłe ścieżki social mediów w poszukiwaniu recepty na perfekcyjną komunikację z Klientem. Człowiek od promocji, współpracy, targów i innych cudotwórczych działań marketingowych.

zaloga_Darek

DARIUSZ KLESZCZ

Kierownik logistyki

 

Nasz mistrz kierownicy. Główny dowodzący w kwestiach zarządzania logistyką i zespołem naszych kierowców. Człowiek decyzja w łamigłówkach logistycznych.

zaloga_Ola

ALEKSANDRA BĄK

Dietetyk

 

Przyjacielski umysł, owładnięty smacznymi i zdrowymi pomysłami. Wykwalifikowana skarbnica fit wiedzy i skurpulatny analityk makroskładników. Sztukmistrz naszego dietetycznego menu.

Paulina-Zdjecie

PAULINA LIMANOWSKA

Dietetyk

 

Fit Dietetyk w pełnej gotowości do konsultacji z Klientem. Uwzględniając drobiazgi: wsłuchuje się, sugeruje, obserwuje i dokonuje pomiarów. Pchnie w kierunku trafnie dobranej diety.