Fit-Catering
to my

Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze. Zawsze dążyliśmy do tego, aby zdrowa i pyszna kuchnia była na wyciągnięcie ręki.

Nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości, dlatego od początku istnienia marki sami jesteśmy jej odbiorcami. To sprawia, że zamawiając Fit-Catering, wybierasz to, co dla Ciebie najlepsze.

Agnieszka Szymanek-Feldman / CEO / Psychodietetyk
Mateusz Feldman / CEO

Dlaczego Fit-Catering?

Pyszna kuchnia

Nasze diety to nie tylko odpowiednio zbilansowane posiłki dopasowane do Twoich potrzeb, ale przede wszystkim pyszna kuchnia potwierdzona opiniami naszych klientów. W przeciwieństwie do innych diet dostępnych na rynku, w Fit-Catering otrzymujesz codziennie nowe, atrakcyjne i bardzo różnorodne menu pełne smaków, które nigdy się nie powtórzy.

Świeże, bo lokalne

Nasze pudełka to gwarancja zawsze świeżych produktów najlepszej jakości.
Większość produktów, w tym warzywa, owoce, mięso, czy jaja wykorzystywanych w naszych daniach pochodzi od lokalnych rolników.

100% zdrowia

Używamy jedynie naturalnych przypraw, soli niskosodowej, aby zmniejszyć zawartość sodu w diecie, oliwy z oliwek wzbogacającej dietę o kwasy tłuszczowe Omega-3, a cukier zastępujemy miodem z polskich pasiek lub ksylitolem.

Najwyższa jakość

Wiemy, że do jego zapewnienia niezbędna jest najwyższa jakość, w kwestii której nie uznajemy kompromisów. Dlatego w naszym zakładzie przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa żywności, korzystając w codziennej produkcji z wytycznych zasad dobrych praktyk higienicznych GHP oraz dobrych praktyk produkcyjnych GMP. Do naszego zakładu wdrożyliśmy także system HACCP zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa żywności, a naszą działalność prowadzimy w oparciu o pozwolenie Państwowej Inspekcji Sanitarnej nr HŻ.43230.11.2017.DCh

Nasze diety to nie tylko zdrowe i świeże produkty najlepszej jakości, ale przede wszystkim pyszna kuchnia w wyjątkowych kompozycjach.

— Agnieszka & Mateusz Feldman / CEO
Torba Fitcatering

Elastyczna dostawa

W przeciwieństwie do innych dostawców, dysponujemy własną flotą samochodów przystosowaną do transportu posiłków w warunkach chłodniczych oznakowaną naszym logo. Dzięki temu niezależnie od podwykonawców, możemy zaproponować elastyczne godziny dostaw, a nasi kurierzy zawsze z uśmiechem dostarczą Twoją paczkę pod wskazany adres.

Najlepszy BOK

Jesteśmy dumni z naszego Biura Obsługi Klienta, które jest zawsze do Twojej pełnej dyspozycji.
Nie unikamy trudnych pytań, udzielamy jasnych odpowiedzi. Z uśmiechem rozwiewamy wszelkie wątpliwości, dla nas nie ma problemów – są tylko wyzwania.

Opieka dietetyka

W ramach zamówionego planu diety dajemy Ci możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji i porad naszego dietetyka. Istnieje także możliwość umówienia wizyty w jego gabinecie z bezpłatnym pomiarem analizy masy i składu ciała.