Catering dietetyczny Brzeg

Oferta FIT catering dietetyczny Brzeg to zdrowe i pełnowartościowe posiłki. Niezależnie od tego, jaka jest Twoja dieta, w naszym menu znajdziesz odpowiednią dla siebie opcję. Oferujemy zestawy posiłkowe dla osób, które chcą utrzymać fit dietę, dla wegetarian, osób nietolerujących laktozy, czy też dla tych, którzy nie mają czasu przygotowywać posiłków samodzielnie.

Zamów zestaw testowy

 

Wybierz jeden z naszych 10 planów dostosowanych do różnych potrzeb i zamów już od 42 PLN!

Opakowanie FitCatering

Wszystkie plany

 • Optimal

  Zbilansowany i najbardziej zróżnicowany plan diety. Pozwalający odżywiać się zdrowo, jak również polecany przy redukcji i utrzymaniu wagi.

  69.00 80.00 
 • Pesco

  Chcesz zrezygnować z mięsa? Postaw na dietę Pesco opartą na świeżych warzywach, jajach, rybach i nabiale.

  69.00 80.00 
 • No Fish

  Nie lubisz ryb? Wybierz dietę No Fish bogatą w oleje pochodzenia roślinnego, chude mięso, warzywa i owoce.

  69.00 80.00 
 • Vege

  Dieta z eliminacją mięsa i ryb. Bazuje na świeżych warzywach, owocach, produktach nabiałowych i jajach.

  69.00 80.00 
 • Sport

  Potrzebujesz więcej białka i węglowodanów w diecie? Dieta Sport przeznaczona jest dla osób bardzo aktywnych. Sprawdź plan.

  71.00 88.00 
 • Low Carb

  Plan Low Carb to dieta niskowęglowodanowa bazująca na produktach o niskim ładunku glikemicznym i produktach wysokobiałkowych.

  73.00 90.00 
 • Natural

  Dieta Natural bazuje na naturalnych produktach bezglutenowych i naturalnych zamiennikach produktów nabiałowych.

  72.00 81.00 
 • Senso

  Dieta Senso bazuje na naturalnych produktach bezglutenowych i beznabiałowych, z eliminacją określonych produktów ciężkostrawnych. Plan niskowęglowodanowy.

  74.00 85.00 
 • Keto

  Plan Keto przyspiesza spalanie tłuszczu dzięki jednoczesnemu ograniczeniu węglowodanów oraz zwiększeniu podaży tłuszczy. Dieta ketogeniczna.

  76.00 95.00 
 • Intermittent Fasting

  Zdrowa i zbilansowana dieta działająca na zasadzie postu przerywanego. Jej głównym założeniem jest zastosowanie 6 lub 8 godzinnego okna żywieniowego naprzemiennie z okresami postu.

  68.00 76.00 

Catering dietetyczny

Pudełka Fitcatering

Dostawa na czas

Twoje posiłki szczelnie zapakujemy w estetyczne, termicznie zgrzewane pojemniki z atestem do przechowywania żywności. Są przystosowane do podgrzewania w mikrofali – wcześniej koniecznie zdejmij jedynie folię zabezpieczającą. Ze względu na brak substancji konserwujących pamiętaj, że posiłki są zdatne do spożycia do 48 godzin od dostawy pod warunkiem, że będą przechowywane w warunkach chłodniczych.

Dostawa Fit Catering

Pod wskazany adres

Twój catering będzie transportowany w specjalnych pojemnikach zapewniających optymalne utrzymanie temperatury w warunkach chłodniczych. Dzięki temu masz pewność, że dostarczone do Ciebie posiłki zawsze będą świeże i wysokiej jakości :).

Fit Catering - warzywa i owoce z polskich upraw

Najwyższa jakość

Dania, które do Ciebie dostarczymy, przygotujemy na produktach najwyższej jakości. Wspieramy polskie marki, dlatego ponad 80% warzyw i owoców często włączanych do naszych diet pochodzi z polskich upraw.

Dodatkowe informacje

 

Dlaczego wybrać FITcatering?

Catering dietetyczny Brzeg składa się ze smacznych, zbilansowanych posiłków. Menu jest dopasowane do każdej diety, dlatego też nasze usługi cieszą się dużą popularnością. Dowozimy w dowolne miejsce miasta Brzeg, aby klienci mogli cieszyć się zdrowymi posiłkami w domu lub pracy.

5 zbilansowanych posiłków

Posiłki w cateringu dietetycznym Brzeg są nie tylko smaczne, ale także zawierają niezbędne witaminy oraz pełnowartościowe składniki. Zdrowa dieta jest niezbędna do utrzymania zdrowia, dodaje energii i sprawia, że utrzymujemy prawidłową sylwetkę.

Zdrowe i świeże produkty

Niezbędnych składnikiem naszej diety są wysokiej jakości produkty. W składzie posiłków w cateringu dietetycznym znajdują się zdrowe owoce i warzywa oraz świeże mięso i ryby.

Szeroki wybór planów dietetycznych

Szukasz diety wegetariańskiej, lekkostrawnej, a może diety fit? W naszym bogatym menu znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz. Catering Brzeg w naszej firmie to aż 10 planów dietetycznych. Dzięki wybraniu naszej usługi możesz jeść smaczne i pełnowartościowe posiłki.

Bezpłatne konsultacje z dietetykiem

Możesz skorzystać z bezpłatnej porady dietetyka, kiedy nie wiesz jaki zestaw posiłkowy wybrać. Dzięki temu, Twoja dieta będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb.

Dostawa do różnych lokalizacji

Dostarczamy zamówione zestawy do dowolnego adresu w mieście Brzeg. Dzięki cateringowi Twoja dieta będzie zdrowa i urozmaicona.

Jaki plan dietetyczny wybrać?

Zapoznaj się z menu w cateringu dietetycznym Brzeg, aby dobrać plan dietetyczny dopasowany do Twoich potrzeb. W razie wątpliwości, możesz skorzystać z porad dietetyka.

Zamów zestaw testowy

Zapoznaj się z naszą ofertą cateringową. Zamów zestaw testowy, by wypróbować nasze usługi.