Catering dietetyczny Jastrzębie Zdrój

Codzienne zabieganie i brak czasu nie sprzyja planowaniu jadłospisu, co przydałoby się robić, szczególnie gdy chce się schudnąć lub jest się aktywnym fizycznie. Już teraz obejmujemy naszą usługą cateringu dietetycznego kolejne miasto – Jastrzębie Zdrój.

Zamów zestaw testowy

 

Wybierz jeden z naszych 10 planów dostosowanych do różnych potrzeb i zamów już od 42 PLN!

Opakowanie FitCatering

Wszystkie plany

 • Flexi

  Dieta z wyborem menu. Poczuj wolność wyboru i dowolnie miksuj posiłki z planów Optimal, Pesco, Classic i Keto. Codziennie aż 19 posiłków do wyboru. Teraz to Ty decydujesz!

  74.00 90.00 
 • Optimal

  Zbilansowany i najbardziej zróżnicowany plan diety. Pozwalający odżywiać się zdrowo, jak również polecany przy redukcji i utrzymaniu wagi.

  69.00 80.00 
 • Pesco

  Chcesz zrezygnować z mięsa? Postaw na dietę Pesco opartą na świeżych warzywach, jajach, rybach i nabiale.

  69.00 80.00 
 • Classic

  Dieta Classic to idealna propozycja dla tych, którzy najbardziej cenią sobie tradycyjne smaki. Podstawą diety są klasyczne dania, urozmaicone o potrawy inspirowanie kuchniami świata. Bez eksperymentów - prosto, pysznie, domowo!

  61.00 77.00 
 • Intermittent Fasting

  Zdrowa i zbilansowana dieta działająca na zasadzie postu przerywanego. Jej głównym założeniem jest zastosowanie 6 lub 8 godzinnego okna żywieniowego naprzemiennie z okresami postu.

  68.00 76.00 
 • Vege

  Dieta z eliminacją mięsa i ryb. Bazuje na świeżych warzywach, owocach, produktach nabiałowych i jajach.

  69.00 80.00 
 • No Fish

  Nie lubisz ryb? Wybierz dietę No Fish bogatą w oleje pochodzenia roślinnego, chude mięso, warzywa i owoce.

  69.00 80.00 
 • Keto

  Plan Keto przyspiesza spalanie tłuszczu dzięki jednoczesnemu ograniczeniu węglowodanów oraz zwiększeniu podaży tłuszczy. Dieta ketogeniczna.

  76.00 95.00 
 • Sport

  Potrzebujesz więcej białka i węglowodanów w diecie? Dieta Sport przeznaczona jest dla osób bardzo aktywnych. Sprawdź plan.

  71.00 88.00 
 • Low Carb

  Plan Low Carb to dieta niskowęglowodanowa bazująca na produktach o niskim ładunku glikemicznym i produktach wysokobiałkowych.

  73.00 90.00 

Dodatkowe informacje

Dlaczego wybrać FITcatering?

Nie masz czasu albo nie potrafisz gotować? A może masz trudności z ustaleniem odpowiedniej diety? Nasz catering dietetyczny pomoże ci odżywiać się prawidłowo.

5  zdrowych posiłków każdego dnia

Na każdy dzień oferujemy 5 zdrowych posiłków, począwszy od śniadania, a skończywszy na pożywnej kolacji. Wszystkie potrawy są świeże i zbilansowane kalorycznie. Dzięki porcji owoców i warzyw dostarczą odpowiedniej ilości niezbędnych witamin i minerałów.

Bezpłatne konsultacje z dietetykiem

Zamawiając nasz catering dietetyczny możesz liczyć na konsultację z dietetykiem, za którą nie musisz płacić. Nasz doświadczony i wykwalifikowany dietetyk pomoże ci ustalić ile potrzebujesz kalorii oraz ułożyć odpowiedni jadłospis.

Dostawa do różnych lokalizacji w Jastrzębiu-Zdroju

Dostarczymy ci gotowe posiłki do domu. Możesz liczyć więc na posiłek o każdej porze. Każde danie odpowiednio pakujemy, by zachować jego smak i jakość w 100%.

Zamów zestaw testowy

Nie jesteś pewny, czy catering dietetyczny jest dla Ciebie? Zamów najpierw zestaw na próbę i przekonaj się, czy jedzenie spełni twoje oczekiwania. Zachęcamy każdego do wypróbowania naszych posiłków przygotowanych przez doświadczonych kucharzy.  Zamówienie testowe możesz wybrać tutaj: wybierz plan dietetyczny.