Catering dietetyczny Kępno

Oferta naszego cateringu dietetycznego jest szeroka, dzięki czemu jest dostępna dla każdego. Przygotowujemy zdrowe i pełnowartościowe posiłki, które są dowożone do Kępna na dowolny adres. Jeśli chcesz zachować zdrową dietę, a nie masz czasu na przygotowywanie posiłków, wybierz swój zestaw posiłkowy i zamów catering dietetyczny online.

Zamów zestaw testowy

 

Wybierz jeden z naszych 10 planów dostosowanych do różnych potrzeb i zamów już od 42 PLN!

Opakowanie FitCatering

Wszystkie plany

 • Optimal

  Zbilansowany i najbardziej zróżnicowany plan diety. Pozwalający odżywiać się zdrowo, jak również polecany przy redukcji i utrzymaniu wagi.

  69.00 80.00 
 • Pesco

  Chcesz zrezygnować z mięsa? Postaw na dietę Pesco opartą na świeżych warzywach, jajach, rybach i nabiale.

  69.00 80.00 
 • No Fish

  Nie lubisz ryb? Wybierz dietę No Fish bogatą w oleje pochodzenia roślinnego, chude mięso, warzywa i owoce.

  69.00 80.00 
 • Vege

  Dieta z eliminacją mięsa i ryb. Bazuje na świeżych warzywach, owocach, produktach nabiałowych i jajach.

  69.00 80.00 
 • Sport

  Potrzebujesz więcej białka i węglowodanów w diecie? Dieta Sport przeznaczona jest dla osób bardzo aktywnych. Sprawdź plan.

  71.00 88.00 
 • Low Carb

  Plan Low Carb to dieta niskowęglowodanowa bazująca na produktach o niskim ładunku glikemicznym i produktach wysokobiałkowych.

  73.00 90.00 
 • Natural

  Dieta Natural bazuje na naturalnych produktach bezglutenowych i naturalnych zamiennikach produktów nabiałowych.

  72.00 81.00 
 • Senso

  Dieta Senso bazuje na naturalnych produktach bezglutenowych i beznabiałowych, z eliminacją określonych produktów ciężkostrawnych. Plan niskowęglowodanowy.

  74.00 85.00 
 • Keto

  Plan Keto przyspiesza spalanie tłuszczu dzięki jednoczesnemu ograniczeniu węglowodanów oraz zwiększeniu podaży tłuszczy. Dieta ketogeniczna.

  76.00 95.00 
 • Intermittent Fasting

  Zdrowa i zbilansowana dieta działająca na zasadzie postu przerywanego. Jej głównym założeniem jest zastosowanie 6 lub 8 godzinnego okna żywieniowego naprzemiennie z okresami postu.

  68.00 76.00 

Catering dietetyczny

Pudełka Fitcatering

Dostawa na czas

Twoje posiłki szczelnie zapakujemy w estetyczne, termicznie zgrzewane pojemniki z atestem do przechowywania żywności. Są przystosowane do podgrzewania w mikrofali – wcześniej koniecznie zdejmij jedynie folię zabezpieczającą. Ze względu na brak substancji konserwujących pamiętaj, że posiłki są zdatne do spożycia do 48 godzin od dostawy pod warunkiem, że będą przechowywane w warunkach chłodniczych.

Dostawa Fit Catering

Pod wskazany adres

Twój catering będzie transportowany w specjalnych pojemnikach zapewniających optymalne utrzymanie temperatury w warunkach chłodniczych. Dzięki temu masz pewność, że dostarczone do Ciebie posiłki zawsze będą świeże i wysokiej jakości :).

Fit Catering - warzywa i owoce z polskich upraw

Najwyższa jakość

Dania, które do Ciebie dostarczymy, przygotujemy na produktach najwyższej jakości. Wspieramy polskie marki, dlatego ponad 80% warzyw i owoców często włączanych do naszych diet pochodzi z polskich upraw.

Dodatkowe informacje

 

Dlaczego wybrać FITcatering?

FITcatering to zdrowa, urozmaicona i smaczna dieta. Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, przybrać na wadze czy utrzymać zdrową dietę, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Dzięki naszej firmie Twoja dieta będzie dostosowana do Twoich potrzeb i nawyków żywieniowych.

5 zbilansowanych posiłków

Nasz catering dietetyczny złożony jest ze starannie zbilansowanych posiłków. Są smaczne i zawierają niezbędne witaminy oraz pełnowartościowe składniki. Wysokiej jakości warzywa oraz owoce są głównym składnikiem naszej diety.

Zdrowe i świeże produkty

Dieta w FITcatering to gwarancja zdrowych i świeżych produktów zawartych w potrawach. Współpraca z najlepszymi polskimi producentami sprawia, że możemy się pochwalić wysokiej jakości produktami.

Szeroki wybór planów dietetycznych

Zastanawiasz się czy Twoja dieta będzie dostępna w ofercie cateringu dietetycznego Kępno? Bez obaw, mamy aż 10 planów dietetycznych.  Dieta bezglutenowa, dieta wegetariańska czy może dieta przeznaczona dla osób aktywnych? Mamy wszystko czego potrzebujesz.

Bezpłatne konsultacje z dietetykiem

Catering dietetyczny w Kępnie dodatkowo oferuje konsultacje z dietetykiem za darmo. Dietetyk pomoże Ci wybrać dietę, dopasowaną do Twoich potrzeb, nawyków żywieniowych, reakcji alergicznych i upodobań.

Dostawa do różnych lokalizacji

Dzięki FITcatering zdrowe posiłki będą dostarczane na wskazany przez Ciebie adres. Catering dietetyczny może być dowożony codziennie w dogodnej dla Ciebie lokalizacji. To Ty decydujesz, jak często chcesz korzystać z naszej diety pudełkowej.

Jaki plan dietetyczny wybrać?

Twój catering dietetyczny musi być dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb oraz diety, jaką stosujesz. Możesz zawsze skorzystać z pomocy dietetyka, aby wybrał dla Ciebie odpowiednią dietę.

Zamów zestaw testowy

Skorzystaj z oferty naszego cateringu dietetycznego i zamów zestaw testowy, aby sprawdzić jakość naszej usługi. Szeroka oferta planów dietetycznych oraz szybki dowóz na dowolny adres z pewnością ułatwi Ci utrzymanie zdrowej i urozmaiconej diety.