Catering dietetyczny Kluczbork

catering dietetyczny kluczbork

Zdrowe odżywianie ma ogromny wpływ na życie każdego człowieka. Jednak w obecnych czasach niewiele osób ma wystarczająco dużo czasu na przygotowanie pełnowartościowego posiłku. Z tego względu nasza firma oferuje catering dietetyczny w Kluczborku, to oferta stworzona specjalnie dla osób mieszkających w mieście i jego okolicach.

FitCatering niesie za sobą wiele korzyści. Jeżeli zdecydują się Państwo właśnie na nasze usługi, to zapewniamy dostawę diety pudełkowej pod same drzwi wskazanego adresu. Dzięki bogatej ofercie każdy jest w stanie wybrać dla siebie fit dietę, która pomoże osiągnąć wyznaczony cel. Atrakcyjne ceny sprawią, że zdrowe odżywianie razem z nami jest na wyciągnięcie ręki.

Zamów zestaw testowy

 

Wybierz jeden z naszych 10 planów dostosowanych do różnych potrzeb i zamów już od 42 PLN!

Opakowanie FitCatering

Wszystkie plany

 • Lite

  Dieta Lite to propozycja lekkostrawnych posiłków, bazująca na produktach niskowęglowodanowych.

  66.00 79.00 
 • Natural

  Dieta Natural bazuje na naturalnych produktach bezglutenowych i naturalnych zamiennikach produktów nabiałowych.

  65.00 74.00 
 • Senso

  Dieta Senso to propozycja lekkostrawnych posiłków z wykluczeniem produktów z glutenem i nabiałem. Plan niskowęglowodanowy.

  68.00 77.00 
 • Office

  Nie masz czasu na przygotowanie posiłków do pracy? Skorzystaj z diety Office – Ty decydujesz co i kiedy zjesz.

  43.00 49.00 
 • Optimal

  Zbilansowany i najbardziej zróżnicowany plan diety. Pozwalający odżywiać się zdrowo, jak również polecany przy redukcji i utrzymaniu wagi.

  62.00 72.00 
 • No Fish

  Nie lubisz ryb? Wybierz dietę No Fish bogatą w oleje pochodzenia roślinnego, chude mięso, warzywa i owoce.

  62.00 72.00 
 • Pesco

  Chcesz zrezygnować z mięsa? Postaw na dietę Pesco opartą na świeżych warzywach, jajach, rybach i nabiale.

  62.00 72.00 
 • Vege

  Dieta z eliminacją mięsa i ryb. Bazuje na świeżych warzywach, owocach, produktach nabiałowych i jajach.

  62.00 72.00 
 • Sport

  Potrzebujesz więcej białka i węglowodanów w diecie? Dieta Sport przeznaczona jest dla osób bardzo aktywnych. Sprawdź plan.

  63.00 76.00 

Catering dietetyczny

Pudełka Fitcatering

Dostawa na czas

Twoje posiłki szczelnie zapakujemy w estetyczne, termicznie zgrzewane pojemniki z atestem do przechowywania żywności. Są przystosowane do podgrzewania w mikrofali – wcześniej koniecznie zdejmij jedynie folię zabezpieczającą. Ze względu na brak substancji konserwujących pamiętaj, że posiłki są zdatne do spożycia do 48 godzin od dostawy pod warunkiem, że będą przechowywane w warunkach chłodniczych.

Dostawa Fit Catering

Pod wskazany adres

Twój catering będzie transportowany w specjalnych pojemnikach zapewniających optymalne utrzymanie temperatury w warunkach chłodniczych. Dzięki temu masz pewność, że dostarczone do Ciebie posiłki zawsze będą świeże i wysokiej jakości :).

Fit Catering - warzywa i owoce z polskich upraw

Najwyższa jakość

Dania, które do Ciebie dostarczymy, przygotujemy na produktach najwyższej jakości. Wspieramy polskie marki, dlatego ponad 80% warzyw i owoców często włączanych do naszych diet pochodzi z polskich upraw.

Dodatkowe informacje

 

Dlaczego warto wybrać FITcatering?

5 zbilansowanych posiłków

Dobrze zbilansowany plan dietetyczny powinien składać się z pięciu posiłków na dzień. W naszej ofercie znajdują się plany dietetyczne opracowywane przez doświadczonych dietetyków. Dostarczymy do Państwa zdrowe dania, które pomogą w zadbaniu o wygląd, sylwetkę, samopoczucie i zdrowie.

Zdrowe i świeże produkty

Odżywiaj się zdrowo razem z nami. Nasze menu stworzone jest z wysokiej jakości produktów. Oferujemy zestawy białkowe, a także świeże owoce i warzywa. Każdy posiłek jest zrobiony z naturalnych produktów. W kuchni nie używamy zbędnych dodatków, konserwantów i poprawiaczy smaku. Tworzymy smaczne i pełnowartościowe jedzenie.

Szeroki wybór planów dietetycznych

Catering dietetyczny to idealne rozwiązanie dla każdego. Dietetyczny fit catering jest doskonały dla osób, które dbają o zdrowie, o swoją sylwetkę, chcą zmniejszyć masę swojego ciała oraz dla osób, które są aktywne fizycznie. Pomagamy także osobom z nietolerancjami i alergiami pokarmowymi.

Usługi, które oferujemy są dostępne dla każdego. Mamy szeroki wybór planów dietetycznych. Szukaj na naszej stronie internetowej diety pudełkowej idealnej dla Ciebie.

Bezpłatne konsultacje z dietetykiem

Dla osób, które nie wiedzą, jaką dietę wybrać oferujemy konsultację z doświadczonym dietetykiem. Pomoże on Ci wybrać zestawy, które będą odpowiadać twoim potrzebom. Co więcej udzieli ci informacji na zadawane pytania, a także porady, które wskażą Ci, w jaki sposób osiągnąć określony cel.

Dostawa do różnych lokalizacji w Kluczborku

Dostarczamy zestawy do centrum miasta Kluczbork, a także do jego okolic. Jesteśmy w stanie dotrzeć do firmy i prywatnych domów.

Jaki plan dietetyczny wybrać?

Przejdź na naszą stronę i wybierz zestaw dietetyczny fit catering odpowiedni dla ciebie. Docieramy do każdego miasta, a nasza działalność stale się rozszerza. Dostawa jest prosta, a jej zamówienie możliwe jest po wypełnieniu odpowiedniego formularza, który znajduje się na stronie.

Zamów zestaw testowy

Przyjdź do nas już dziś i zamów zestaw testowy. Jest on stworzony z pasją oraz  z produktów najwyższej jakości. Dzięki niemu będziesz w stanie ocenić, czy nasze usługi Ci odpowiadają, a jedzenie jest smaczne.