Catering dietetyczny Ostrzeszów

Oferujemy catering dietetyczny na terenie miasta Ostrzeszów. Jeśli potrzebujesz zdrowej i zbilansowanej diety dla siebie, a nie masz czasu na przygotowanie posiłków samodzielnie, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wybierz i zamów zestaw posiłkowy, dopasowany do Twoich potrzeb i nawyków żywieniowych.

Zamów zestaw testowy

 

Wybierz jeden z naszych 10 planów dostosowanych do różnych potrzeb i zamów już od 42 PLN!

Opakowanie FitCatering

Wszystkie plany

 • Optimal

  Zbilansowany i najbardziej zróżnicowany plan diety. Pozwalający odżywiać się zdrowo, jak również polecany przy redukcji i utrzymaniu wagi.

  69.00 80.00 
 • Pesco

  Chcesz zrezygnować z mięsa? Postaw na dietę Pesco opartą na świeżych warzywach, jajach, rybach i nabiale.

  69.00 80.00 
 • No Fish

  Nie lubisz ryb? Wybierz dietę No Fish bogatą w oleje pochodzenia roślinnego, chude mięso, warzywa i owoce.

  69.00 80.00 
 • Vege

  Dieta z eliminacją mięsa i ryb. Bazuje na świeżych warzywach, owocach, produktach nabiałowych i jajach.

  69.00 80.00 
 • Sport

  Potrzebujesz więcej białka i węglowodanów w diecie? Dieta Sport przeznaczona jest dla osób bardzo aktywnych. Sprawdź plan.

  71.00 88.00 
 • Low Carb

  Plan Low Carb to dieta niskowęglowodanowa bazująca na produktach o niskim ładunku glikemicznym i produktach wysokobiałkowych.

  73.00 90.00 
 • Natural

  Dieta Natural bazuje na naturalnych produktach bezglutenowych i naturalnych zamiennikach produktów nabiałowych.

  72.00 81.00 
 • Senso

  Dieta Senso bazuje na naturalnych produktach bezglutenowych i beznabiałowych, z eliminacją określonych produktów ciężkostrawnych. Plan niskowęglowodanowy.

  74.00 85.00 
 • Keto

  Plan Keto przyspiesza spalanie tłuszczu dzięki jednoczesnemu ograniczeniu węglowodanów oraz zwiększeniu podaży tłuszczy. Dieta ketogeniczna.

  76.00 95.00 
 • Intermittent Fasting

  Zdrowa i zbilansowana dieta działająca na zasadzie postu przerywanego. Jej głównym założeniem jest zastosowanie 6 lub 8 godzinnego okna żywieniowego naprzemiennie z okresami postu.

  68.00 76.00 

Catering dietetyczny

Pudełka Fitcatering

Dostawa na czas

Twoje posiłki szczelnie zapakujemy w estetyczne, termicznie zgrzewane pojemniki z atestem do przechowywania żywności. Są przystosowane do podgrzewania w mikrofali – wcześniej koniecznie zdejmij jedynie folię zabezpieczającą. Ze względu na brak substancji konserwujących pamiętaj, że posiłki są zdatne do spożycia do 48 godzin od dostawy pod warunkiem, że będą przechowywane w warunkach chłodniczych.

Dostawa Fit Catering

Pod wskazany adres

Twój catering będzie transportowany w specjalnych pojemnikach zapewniających optymalne utrzymanie temperatury w warunkach chłodniczych. Dzięki temu masz pewność, że dostarczone do Ciebie posiłki zawsze będą świeże i wysokiej jakości :).

Fit Catering - warzywa i owoce z polskich upraw

Najwyższa jakość

Dania, które do Ciebie dostarczymy, przygotujemy na produktach najwyższej jakości. Wspieramy polskie marki, dlatego ponad 80% warzyw i owoców często włączanych do naszych diet pochodzi z polskich upraw.

Dodatkowe informacje

 

Dlaczego wybrać FITcatering?

Oferowana przez nas dieta to wysokiej jakości potrawy, które są nie tylko smaczne i urozmaicone, ale także odpowiednio zbilansowane. Informacje na temat  składu naszego cateringu dietetycznego Ostrzeszów znajdziesz na stronie. Koniecznie sprawdź nasze menu i zamów dietę online z dowozem na wskazany adres.

5 zbilansowanych posiłków

Nasze zestawy posiłkowe zawierają odpowiednią dawkę niezbędnych witamin i pełnowartościowych składników. Dieta przez nas oferowana to wysokiej jakości warzywa, owoce, świeże mięso oraz ryby.

Zdrowe i świeże produkty

Catering dietetyczny w FITcatering jest przygotowywany z zdrowych i świeżych produktów, tak aby posiłki były smaczne i pełnowartościowe. W skład diety wchodzą produkty polskich marek od zaufanych dostawców.

Szeroki wybór planów dietetycznych

Posiadamy aż 10 planów dietetycznych w ofercie naszego cateringu dietetycznego. Niezależnie czy interesuje Cię dieta wegetariańska, bezglutenowa czy dieta wykluczająca pokarmy alergizujące. Zamów catering na terenie miasta Ostrzeszów, a my zadbamy o to, aby Twój posiłek sprostał twoim potrzebom.

Bezpłatne konsultacje z dietetykiem

Catering dietetyczny Ostrzeszów to nie tylko przygotowywanie oraz dowóz posiłków. Klienci mogą skorzystać z pomocy dietetyka, tak aby dieta była dostosowana do ich potrzeb oraz nawyków żywieniowych.

Dostawa do różnych lokalizacji w Ostrzeszewie

Dieta jest dowożona na dowolny adres. Zamów swoją dietę online, aby cieszyć się z naszego smacznego cateringu dietetycznego. Dzięki nam Twoja dieta będzie zdrowa.

Jaki plan dietetyczny wybrać?

Zamów catering dietetyczny dostosowany pod Twoje potrzeby żywieniowe. Nasza firma służy pomocą w wyborze diety. Skontaktuj się z FITcatering, aby wybrać idealną dietę dla siebie.

Zamów zestaw testowy

Chcesz przetestować naszą ofertę cateringu dietetycznego? Zamów zestaw testowy, by cieszyć się zdrowymi i smacznymi posiłkami w domu lub w pracy.