Catering dietetyczny Radomsko

Oferta naszej firmy to dieta, którą dostarczamy naszym klientom do domu czy do pracy. Nasze posiłki są dostosowane do każdej diety, a nasi eksperci dbają o jakość składników.

Zamów zestaw testowy

 

Wybierz jeden z naszych 10 planów dostosowanych do różnych potrzeb i zamów już od 42 PLN!

Opakowanie FitCatering

Wszystkie plany

 • Optimal

  Zbilansowany i najbardziej zróżnicowany plan diety. Pozwalający odżywiać się zdrowo, jak również polecany przy redukcji i utrzymaniu wagi.

  62.00 72.00 
 • Pesco

  Chcesz zrezygnować z mięsa? Postaw na dietę Pesco opartą na świeżych warzywach, jajach, rybach i nabiale.

  62.00 72.00 
 • No Fish

  Nie lubisz ryb? Wybierz dietę No Fish bogatą w oleje pochodzenia roślinnego, chude mięso, warzywa i owoce.

  62.00 72.00 
 • Vege

  Dieta z eliminacją mięsa i ryb. Bazuje na świeżych warzywach, owocach, produktach nabiałowych i jajach.

  62.00 72.00 
 • Sport

  Potrzebujesz więcej białka i węglowodanów w diecie? Dieta Sport przeznaczona jest dla osób bardzo aktywnych. Sprawdź plan.

  63.00 76.00 
 • Low Carb

  Plan Low Carb to dieta niskowęglowodanowa bazująca na produktach o niskim ładunku glikemicznym i produktach wysokobiałkowych.

  66.00 79.00 
 • Natural

  Dieta Natural bazuje na naturalnych produktach bezglutenowych i naturalnych zamiennikach produktów nabiałowych.

  65.00 74.00 
 • Senso

  Dieta Senso bazuje na naturalnych produktach bezglutenowych i beznabiałowych, z eliminacją określonych produktów ciężkostrawnych. Plan niskowęglowodanowy.

  68.00 77.00 
 • Keto

  Plan Keto przyspiesza spalanie tłuszczu dzięki jednoczesnemu ograniczeniu węglowodanów oraz zwiększeniu podaży tłuszczy. Dieta ketogeniczna.

  68.00 77.00 

Catering dietetyczny

Pudełka Fitcatering

Dostawa na czas

Twoje posiłki szczelnie zapakujemy w estetyczne, termicznie zgrzewane pojemniki z atestem do przechowywania żywności. Są przystosowane do podgrzewania w mikrofali – wcześniej koniecznie zdejmij jedynie folię zabezpieczającą. Ze względu na brak substancji konserwujących pamiętaj, że posiłki są zdatne do spożycia do 48 godzin od dostawy pod warunkiem, że będą przechowywane w warunkach chłodniczych.

Dostawa Fit Catering

Pod wskazany adres

Twój catering będzie transportowany w specjalnych pojemnikach zapewniających optymalne utrzymanie temperatury w warunkach chłodniczych. Dzięki temu masz pewność, że dostarczone do Ciebie posiłki zawsze będą świeże i wysokiej jakości :).

Fit Catering - warzywa i owoce z polskich upraw

Najwyższa jakość

Dania, które do Ciebie dostarczymy, przygotujemy na produktach najwyższej jakości. Wspieramy polskie marki, dlatego ponad 80% warzyw i owoców często włączanych do naszych diet pochodzi z polskich upraw.

Dodatkowe informacje

 

Dlaczego wybrać FITcatering?

Posiłki przygotowywane w ramach cateringu dietetycznego w Radomsku można zamówić online. Dzięki intuicyjnemu menu na naszej stronie możesz szybko wybrać catering i złożyć zamówienie.

5 zbilansowanych posiłków

Nasza dieta to posiłki, które dodają energii na cały dzień. Są one dostosowane do nawyków żywieniowych oraz indywidualnych potrzeb klienta. Przed rozpoczęciem diety przeprowadzamy z klientem szczegółowy wywiad, aby każdy plan dietetyczny był w pełni bezpieczny, skuteczny i efektywny.

Zdrowe i świeże produkty

Nasza dieta składa się z najwyższej jakości produktów. Posiłki, które oferujemy w cateringu tworzymy z owoców i warzyw z polskich upraw.

Szeroki wybór planów dietetycznych

Oferujemy 10 planów dietetycznych. Dieta wegetariańska, bezglutenowa czy lekkostrawna? Dobierz odpowiedni zestaw dla siebie! Efekty przejścia na dietę zauważysz bardzo szybko – będziesz czuć się po prostu lepiej i zdrowiej. To co jemy ma wpływ na nasze samopoczucie. Dobrze dopasowana dieta to lepsze samopoczucie, świetna kondycja, brak poczucia senności i energia każdego dnia.

Bezpłatne konsultacje z dietetykiem

Możesz skonsultować się z dietetykiem i porozmawiać  na temat swojej diety bezpłatnie. Pomoże Ci wybrać najlepszą opcję. Podczas rozmowy dietetyk weźmie pod uwagę Twoje preferencje żywieniowe, stan zdrowia, tryb życia. Inna dieta będzie odpowiednia dla osób aktywnych, inna dla tych prowadzących siedzący tryb życia.

Dostawa do różnych lokalizacji w Radomsku

Dieta jest dostarczana pod wskazany adres w Radomiu. Nasz kurier dowozi dietę pod same drzwi – Ty oszczędzasz swój czas.  Dotrzemy w dowolny zakątek miasta.

Jaki plan dietetyczny wybrać?

Idealnie dopasowany do Twoich  nawyków, potrzeb oraz smaków. Nasza dieta to gwarancja jakości i pysznych potraw. Nie czekaj – sam przekonaj się, że catering dietetyczny może wyjątkowo smakować.

Zamów zestaw testowy

Catering dietetyczny w Radomsku i pyszna dieta to oferta właśnie dla Ciebie. Zamów zestaw testowy i zakochaj się w naszych wyjątkowych, pożywnych, kolorowych potrawach.