Catering dietetyczny Tczew

Dieta powinna być dopasowana do Twoich potrzeb i stylu życia. Posiłki pochodzące z naszego cateringu dietetycznego są odpowiednio zbilansowane, zawierają komplet niezbędnych składników odżywczych, a co najważniejsze są bardzo smaczne. Każdego dnia możemy dostarczać prosto pod Twoje drzwi pyszne, zdrowe menu.

Zamów zestaw testowy

 

Wybierz jeden z naszych 10 planów dostosowanych do różnych potrzeb i zamów już od 42 PLN!

Opakowanie FitCatering

Wszystkie plany

 • Optimal

  Zbilansowany i najbardziej zróżnicowany plan diety. Pozwalający odżywiać się zdrowo, jak również polecany przy redukcji i utrzymaniu wagi.

  62.00 72.00 
 • Pesco

  Chcesz zrezygnować z mięsa? Postaw na dietę Pesco opartą na świeżych warzywach, jajach, rybach i nabiale.

  62.00 72.00 
 • No Fish

  Nie lubisz ryb? Wybierz dietę No Fish bogatą w oleje pochodzenia roślinnego, chude mięso, warzywa i owoce.

  62.00 72.00 
 • Vege

  Dieta z eliminacją mięsa i ryb. Bazuje na świeżych warzywach, owocach, produktach nabiałowych i jajach.

  62.00 72.00 
 • Sport

  Potrzebujesz więcej białka i węglowodanów w diecie? Dieta Sport przeznaczona jest dla osób bardzo aktywnych. Sprawdź plan.

  63.00 76.00 
 • Low Carb

  Plan Low Carb to dieta niskowęglowodanowa bazująca na produktach o niskim ładunku glikemicznym i produktach wysokobiałkowych.

  66.00 79.00 
 • Natural

  Dieta Natural bazuje na naturalnych produktach bezglutenowych i naturalnych zamiennikach produktów nabiałowych.

  65.00 74.00 
 • Senso

  Dieta Senso bazuje na naturalnych produktach bezglutenowych i beznabiałowych, z eliminacją określonych produktów ciężkostrawnych. Plan niskowęglowodanowy.

  68.00 77.00 
 • Keto

  Plan Keto przyspiesza spalanie tłuszczu dzięki jednoczesnemu ograniczeniu węglowodanów oraz zwiększeniu podaży tłuszczy. Dieta ketogeniczna.

  68.00 77.00 

Catering dietetyczny

Pudełka Fitcatering

Dostawa na czas

Twoje posiłki szczelnie zapakujemy w estetyczne, termicznie zgrzewane pojemniki z atestem do przechowywania żywności. Są przystosowane do podgrzewania w mikrofali – wcześniej koniecznie zdejmij jedynie folię zabezpieczającą. Ze względu na brak substancji konserwujących pamiętaj, że posiłki są zdatne do spożycia do 48 godzin od dostawy pod warunkiem, że będą przechowywane w warunkach chłodniczych.

Dostawa Fit Catering

Pod wskazany adres

Twój catering będzie transportowany w specjalnych pojemnikach zapewniających optymalne utrzymanie temperatury w warunkach chłodniczych. Dzięki temu masz pewność, że dostarczone do Ciebie posiłki zawsze będą świeże i wysokiej jakości :).

Fit Catering - warzywa i owoce z polskich upraw

Najwyższa jakość

Dania, które do Ciebie dostarczymy, przygotujemy na produktach najwyższej jakości. Wspieramy polskie marki, dlatego ponad 80% warzyw i owoców często włączanych do naszych diet pochodzi z polskich upraw.

Dodatkowe informacje

 

Dlaczego wybrać FITcatering?

Stawiamy na najwyższą jakość wykorzystywanych produktów. Zależy nam na jak największym zadowoleniu naszych klientów, dlatego udostępniamy możliwość konsultacji z dietetykiem oraz dowóz diety w dogodnych godzinach, prosto pod Twoje drzwi.

Zdrowe i świeże produkty

Owoce i warzywa, jaja i mięso używane do stworzenia Twojej diety pochodzą z lokalnych gospodarstw. Zdrowe i świeże produkty to gwarancja zbilansowanej, służącej organizmowi diety.

Szeroki wybór planów dietetycznych

W ofercie posiadamy aż 10 diet, w różnorodnych wariantach. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Bezpłatne konsultacje z dietetykiem

Dzięki bezpłatnej konsultacji ze specjalistą, masz szansę na stworzenie planu posiłków, który będzie skomponowany specjalnie dla Ciebie. Nasz dietetyk może wykonać dla Ciebie analizę składu ciała i udzielić wielu cennych wskazówek, jak uzyskać wymarzoną sylwetkę.

Catering do domu w Tczewie

Codziennie dowozimy do domów, biur i szkół catering dietetyczny – w Tczewie jesteśmy coraz bardziej rozpoznawalną marką. Posiadamy własną flotę samochodów i zapewniamy najwyższą jakość obsługi.

Jaki plan dietetyczny wybrać?

Na naszej stronie internetowej znajduje się kalkulator, który obliczy dla Ciebie optymalną kaloryczność diety. Dostępne są diety redukcyjne oraz utrzymujące obecną wagę, przygotowaliśmy także dietę dla sportowców oraz wegetarian.

Zamów zestaw testowy

Przed zakupem całego planu żywieniowego warto, abyś przetestował naszą dietę. Z pewnością wrócisz po nasz catering dietetyczny na dłużej!