Catering dietetyczny Wieluń

Nasza firma FITcatering oferuje catering dietetyczny z dowozem prosto do Twoich drzwi. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zdrowo się odżywiać lub zadbać o sylwetkę, ale nie mają czasu na przygotowanie jedzenia samodzielnie.

Zamów zestaw testowy

 

Wybierz jeden z naszych 10 planów dostosowanych do różnych potrzeb i zamów już od 42 PLN!

Opakowanie FitCatering

Wszystkie plany

 • Flexi

  Dieta z wyborem menu. Poczuj wolność wyboru i dowolnie miksuj posiłki z planów Optimal, Pesco, Classic i Keto. Codziennie aż 19 posiłków do wyboru. Teraz to Ty decydujesz!

  74.00 90.00 
 • Optimal

  Zbilansowany i najbardziej zróżnicowany plan diety. Pozwalający odżywiać się zdrowo, jak również polecany przy redukcji i utrzymaniu wagi.

  69.00 80.00 
 • Pesco

  Chcesz zrezygnować z mięsa? Postaw na dietę Pesco opartą na świeżych warzywach, jajach, rybach i nabiale.

  69.00 80.00 
 • Classic

  Dieta Classic to idealna propozycja dla tych, którzy najbardziej cenią sobie tradycyjne smaki. Podstawą diety są klasyczne dania, urozmaicone o potrawy inspirowanie kuchniami świata. Bez eksperymentów - prosto, pysznie, domowo!

  61.00 77.00 
 • Intermittent Fasting

  Zdrowa i zbilansowana dieta działająca na zasadzie postu przerywanego. Jej głównym założeniem jest zastosowanie 6 lub 8 godzinnego okna żywieniowego naprzemiennie z okresami postu.

  68.00 76.00 
 • Vege

  Dieta z eliminacją mięsa i ryb. Bazuje na świeżych warzywach, owocach, produktach nabiałowych i jajach.

  69.00 80.00 
 • No Fish

  Nie lubisz ryb? Wybierz dietę No Fish bogatą w oleje pochodzenia roślinnego, chude mięso, warzywa i owoce.

  69.00 80.00 
 • Keto

  Plan Keto przyspiesza spalanie tłuszczu dzięki jednoczesnemu ograniczeniu węglowodanów oraz zwiększeniu podaży tłuszczy. Dieta ketogeniczna.

  76.00 95.00 
 • Sport

  Potrzebujesz więcej białka i węglowodanów w diecie? Dieta Sport przeznaczona jest dla osób bardzo aktywnych. Sprawdź plan.

  71.00 88.00 
 • Low Carb

  Plan Low Carb to dieta niskowęglowodanowa bazująca na produktach o niskim ładunku glikemicznym i produktach wysokobiałkowych.

  73.00 90.00 
 • Natural

  Dieta Natural bazuje na naturalnych produktach bezglutenowych i naturalnych zamiennikach produktów nabiałowych.

  72.00 81.00 
 • Senso

  Dieta Senso bazuje na naturalnych produktach bezglutenowych i beznabiałowych, z eliminacją określonych produktów ciężkostrawnych. Plan niskowęglowodanowy.

  74.00 85.00 

Catering dietetyczny

Pudełka Fitcatering

Dostawa na czas

Twoje posiłki szczelnie zapakujemy w estetyczne, termicznie zgrzewane pojemniki z atestem do przechowywania żywności. Są przystosowane do podgrzewania w mikrofali – wcześniej koniecznie zdejmij jedynie folię zabezpieczającą. Ze względu na brak substancji konserwujących pamiętaj, że posiłki są zdatne do spożycia do 48 godzin od dostawy pod warunkiem, że będą przechowywane w warunkach chłodniczych.

Dostawa Fit Catering

Pod wskazany adres

Twój catering będzie transportowany w specjalnych pojemnikach zapewniających optymalne utrzymanie temperatury w warunkach chłodniczych. Dzięki temu masz pewność, że dostarczone do Ciebie posiłki zawsze będą świeże i wysokiej jakości :).

Fit Catering - warzywa i owoce z polskich upraw

Najwyższa jakość

Dania, które do Ciebie dostarczymy, przygotujemy na produktach najwyższej jakości. Wspieramy polskie marki, dlatego ponad 80% warzyw i owoców często włączanych do naszych diet pochodzi z polskich upraw.

Dodatkowe informacje

 

Dlaczego wybrać FITcatering?

Nasza oferta cateringu jest bardzo zróżnicowana i dostępna dla każdego. Zapoznaj się z posiłkami na naszej stronie i przejrzystym cennikiem.

5 zbilansowanych posiłków

Nasz catering dietetyczny to pełnowartościowe i zbilansowane posiłki. Dbamy o to, aby posiłki były smaczne i dodawały energii do pracy.

Zdrowe i świeże produkty

Nasze jedzenie składa się z wysokiej jakości produktów. Wspieramy polskie marki, więc 80% naszych owoców pochodzi z Polski.

Szeroki wybór planów dietetycznych

Oferujemy aż 10 planów dietetycznych. W menu znajdują się posiłki lekkostrawne, bezmięsne, bezglutenowe, do biura, dla alergików i dużo więcej. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie. Masz konkretne potrzeby? Nie lubisz lub nie możesz jeść potraw z konkretnymi składnikami? Dostosujemy dietę do Ciebie.

Bezpłatne konsultacje z dietetykiem

Zapewniamy w całym okresie korzystania z diety stały kontakt z dietetykiem. Pomoże Ci on tak dopasować dietę, aby była dostosowana do Twoich potrzeb. Dzięki konsultacji plan dietetyczny będzie bezpieczny dla Twojego zdrowia i skuteczny.

Dostawa do różnych lokalizacji w Wieluniu

Zapewniamy dowóz pod dowolny adres w Wieluniu. Nasza obsługa dba o to, aby posiłki były transportowane w dogodnych warunkach.

Jaki plan dietetyczny wybrać?

Mamy szeroki wybór posiłków, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Nasz catering dietetyczny jest jednym z najlepszych w Polsce.

Zamów zestaw testowy

Przekonaj się sam do naszej oferty i zamów catering dietetyczny u nas. Śledź naszą stronę na Facebook, by być z nami na bieżąco.