Catering dietetyczny Włocławek

catering dietetyczny w bydgoszczy

FitCatering dietetyczny Włocławek to dieta, która oferowana jest z dowozem pod wskazany adres. Warto  przekonać się dlaczego, tego rodzaju sposób na zdrowe odżywianie jest idealne dla każdego?

Zamów zestaw testowy

 

Wybierz jeden z naszych 10 planów dostosowanych do różnych potrzeb i zamów już od 42 PLN!

Opakowanie FitCatering

Wszystkie plany

 • Optimal

  Zbilansowany i najbardziej zróżnicowany plan diety. Pozwalający odżywiać się zdrowo, jak również polecany przy redukcji i utrzymaniu wagi.

  62.00 72.00 
 • Pesco

  Chcesz zrezygnować z mięsa? Postaw na dietę Pesco opartą na świeżych warzywach, jajach, rybach i nabiale.

  62.00 72.00 
 • No Fish

  Nie lubisz ryb? Wybierz dietę No Fish bogatą w oleje pochodzenia roślinnego, chude mięso, warzywa i owoce.

  62.00 72.00 
 • Vege

  Dieta z eliminacją mięsa i ryb. Bazuje na świeżych warzywach, owocach, produktach nabiałowych i jajach.

  62.00 72.00 
 • Sport

  Potrzebujesz więcej białka i węglowodanów w diecie? Dieta Sport przeznaczona jest dla osób bardzo aktywnych. Sprawdź plan.

  63.00 76.00 
 • Low Carb

  Plan Low Carb to dieta niskowęglowodanowa bazująca na produktach o niskim ładunku glikemicznym i produktach wysokobiałkowych.

  66.00 79.00 
 • Natural

  Dieta Natural bazuje na naturalnych produktach bezglutenowych i naturalnych zamiennikach produktów nabiałowych.

  65.00 74.00 
 • Senso

  Dieta Senso bazuje na naturalnych produktach bezglutenowych i beznabiałowych, z eliminacją określonych produktów ciężkostrawnych. Plan niskowęglowodanowy.

  68.00 77.00 
 • Keto

  Plan Keto przyspiesza spalanie tłuszczu dzięki jednoczesnemu ograniczeniu węglowodanów oraz zwiększeniu podaży tłuszczy. Dieta ketogeniczna.

  68.00 77.00 

Catering dietetyczny

Pudełka Fitcatering

Dostawa na czas

Twoje posiłki szczelnie zapakujemy w estetyczne, termicznie zgrzewane pojemniki z atestem do przechowywania żywności. Są przystosowane do podgrzewania w mikrofali – wcześniej koniecznie zdejmij jedynie folię zabezpieczającą. Ze względu na brak substancji konserwujących pamiętaj, że posiłki są zdatne do spożycia do 48 godzin od dostawy pod warunkiem, że będą przechowywane w warunkach chłodniczych.

Dostawa Fit Catering

Pod wskazany adres

Twój catering będzie transportowany w specjalnych pojemnikach zapewniających optymalne utrzymanie temperatury w warunkach chłodniczych. Dzięki temu masz pewność, że dostarczone do Ciebie posiłki zawsze będą świeże i wysokiej jakości :).

Fit Catering - warzywa i owoce z polskich upraw

Najwyższa jakość

Dania, które do Ciebie dostarczymy, przygotujemy na produktach najwyższej jakości. Wspieramy polskie marki, dlatego ponad 80% warzyw i owoców często włączanych do naszych diet pochodzi z polskich upraw.

Dodatkowe informacje

 

 

Dlaczego wybrać FITcatering?

Dieta z dowozem to idealny sposób na zadbanie o swoje zdrowie, szczególnie dla osób zapracowanych i tych, które nie mają czasu na przygotowanie pełnowartościowego posiłku w domu. Istnieje wiele powodów dla których warto zdecydować się na FitCatering dietetyczny we Włocławku, który sprawdza się nawet dla najbardziej wymagających klientów. Przekonaj się dlaczego warto!

5  zbilansowanych posiłków

Każdy człowiek powinien spożywać pięć posiłków dziennie. Obecnie jednak nie każdy ma tyle czasu,  by przygotować sobie pełnowartościowe posiłki, które będą dostarczać energię,  a także odpowiednią ilość witamin i składników mineralnych do organizmu. Warto więc skorzystać z cateringu dietetycznego,  który oferuje 5 zdrowych posiłków,  które stworzone są przez doświadczonych kucharzy pod nadzorem dietetyków.

Zdrowe i świeże produkty

W naszej kuchni stosuje się jedynie świeże produkty, które mają dużą wartość odżywczą. Kucharze nie używają zbędnych dodatków czy wspomagaczy smaku, ponieważ nie mają one dobrego wpływu na pracę organizmu. Jako doświadczeni kucharze i dietetycy dbamy o to, by w naszej kuchni pojawiały się jedynie w pełni naturalne produkty.

Dostawa do różnych lokalizacji we Włocławku

Dieta z dowozem to komfortowy sposób na zaopatrzenie swojego organizmu w pełnowartościowe posiłki,  które mają odpowiednią kaloryczność. A dzięki temu dostarczają energię do pracy. Decydując się na FitCatering dietetyczny Włocławek możesz mieć pewność, że zamówiona przez ciebie dieta dotrze do ciebie pod wskazany adres,  a także w wyznaczonym przez ciebie terminie.

 Ile kosztuje catering dietetyczny?

Wiele osób może się zastanawiać, czy dobrym  sposobem na zdrowe odżywianie, jest zamówienie diety z cateringu.  Możesz to zrobić, zamawiając dietę na naszej stronie internetowej. Zostanie ona dostarczona pod wskazany adres. Zastanawiając się ile kosztuje catering dietetyczny możesz mieć pewność, że dietę otrzymasz w przystępnie niskich cenach,  a skorzystanie z cateringu będzie dla ciebie sposobem na zaoszczędzenie, zarówno pieniędzy jak i czasu.

Zamów zestaw testowy

Osoby z Włocławka mogą skorzystać z naszego cateringu.  Jeżeli nie jesteś zdecydowany na określoną dietę, możesz zamówić posiłek testowy.  Dzięki czemu ocenisz nasze usługi i zdobędziesz informacje jakie są twoje upodobania smakowe oraz,  czy jesteśmy w stanie je spełnić.