Catering dietetyczny Żory

Brak czasu, umiejętności, a może po prostu niechęć do gotowania – z takich powodów wiele osób decyduje się na catering dietetyczny. Startujemy właśnie z naszą usługą w mieście Żory. Wybierz interesujący Cię zestaw, zamów i zacznij zmiany na lepsze z Fit-Catering.

Zamów zestaw testowy

 

Wybierz jeden z naszych 10 planów dostosowanych do różnych potrzeb i zamów już od 42 PLN!

Opakowanie FitCatering

Wszystkie plany

 • Flexi

  Dieta z wyborem menu. Poczuj wolność wyboru i dowolnie miksuj posiłki z planów Optimal, Pesco, Classic i Keto. Codziennie aż 19 posiłków do wyboru. Teraz to Ty decydujesz!

  74.00 90.00 
 • Optimal

  Zbilansowany i najbardziej zróżnicowany plan diety. Pozwalający odżywiać się zdrowo, jak również polecany przy redukcji i utrzymaniu wagi.

  69.00 80.00 
 • Pesco

  Chcesz zrezygnować z mięsa? Postaw na dietę Pesco opartą na świeżych warzywach, jajach, rybach i nabiale.

  69.00 80.00 
 • Classic

  Dieta Classic to idealna propozycja dla tych, którzy najbardziej cenią sobie tradycyjne smaki. Podstawą diety są klasyczne dania, urozmaicone o potrawy inspirowanie kuchniami świata. Bez eksperymentów - prosto, pysznie, domowo!

  61.00 77.00 
 • Intermittent Fasting

  Zdrowa i zbilansowana dieta działająca na zasadzie postu przerywanego. Jej głównym założeniem jest zastosowanie 6 lub 8 godzinnego okna żywieniowego naprzemiennie z okresami postu.

  68.00 76.00 
 • Vege

  Dieta z eliminacją mięsa i ryb. Bazuje na świeżych warzywach, owocach, produktach nabiałowych i jajach.

  69.00 80.00 
 • No Fish

  Nie lubisz ryb? Wybierz dietę No Fish bogatą w oleje pochodzenia roślinnego, chude mięso, warzywa i owoce.

  69.00 80.00 
 • Keto

  Plan Keto przyspiesza spalanie tłuszczu dzięki jednoczesnemu ograniczeniu węglowodanów oraz zwiększeniu podaży tłuszczy. Dieta ketogeniczna.

  76.00 95.00 
 • Sport

  Potrzebujesz więcej białka i węglowodanów w diecie? Dieta Sport przeznaczona jest dla osób bardzo aktywnych. Sprawdź plan.

  71.00 88.00 
 • Low Carb

  Plan Low Carb to dieta niskowęglowodanowa bazująca na produktach o niskim ładunku glikemicznym i produktach wysokobiałkowych.

  73.00 90.00 

Dodatkowe informacje

Dlaczego wybrać FITcatering?

Nasz catering dietetyczny to gwarancja codziennych zdrowych i świeżych posiłków, zbilansowanych kalorycznie i zawierających odpowiednią ilość niezbędnych składników odżywczych.

5  zbilansowanych posiłków

Niezależnie jaki czas wybierzesz, będziesz otrzymywać 5 pełnowartościowych posiłków w każdym kolejnym dniu. Dzięki temu zaoszczędzisz wiele czasu, który musiałbyś poświęcić na zrobienie zakupów i przygotowanie posiłków samodzielnie. Otrzymasz każdy rodzaj posiłku – smaczne pierwsze i drugie śniadanie, pożywny obiad, lekki podwieczorek oraz pełnowartościową kolację.

Posiłek o każdej porze dnia

Nasi dostawcy dowożą posiłki do domów naszych klientów codziennie. O każdej porze dnia możesz więc cieszyć się naszym jedzeniem. Nasze posiłki dzięki zawartości świeżych składników oraz porcji owoców i warzyw, są pełne witamin i składników odżywczych, a dzięki odpowiednim opakowaniom nie tracą jakości ani smaku.

Plan żywienia według potrzeb

Nasz jadłospis zostanie dostosowany w pełni do potrzeb klienta. Na zdrowe posiłki może liczyć zarówno osoba chcąca zmienić swoje nawyki na zdrowsze, jak i aktywny fizycznie sportowiec. Każdy klient może liczyć na bezpłatną konsultację z dietetykiem. Nie trzeba więc martwić się, że nie potrafi się ocenić swojego zapotrzebowania kalorycznego i dobrać odpowiednich potraw.

Cena cateringu dietetycznego

Cena cateringu ustalana jest na podstawie wybranego planu dietetycznego, ilości posiłków oraz poziomu kaloryczności – na podstronie diet znajdziesz szczegółowe informacje na temat kosztów: Plan dietetyczny – warianty. Nasza usługa to oszczędność, ponieważ gwarantuje niższe rachunki z racji zmniejszonego zużycia mediów oraz braku konieczności robienia zakupów.

Zamów zestaw testowy – przetestuj wybrany zestaw!

Dla niepewnych mamy zestaw testowy, dzięki któremu można ocenić nasze posiłki i podjąć decyzję o skorzystaniu na dłużej, do czego zachęcamy. Opcję zamówienia testowego znajdziesz na stronie każdego planu w polu Okres zamówienia – określ województwo, miejscowość, ilości kalorii i posiłków, a następnie zaznacz opcję 1 dzień testowy.