Ile kosztuje catering dietetyczny?

Pragniesz zdrowo się odżywiać, ale trudno znaleźć Ci czas na gotowanie i zakupy? A może nie lubisz gotować lub po prostu nie chcesz spędzać kilku godzin w kuchni? W takim razie doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie będzie dieta pudełkowa. To catering dietetyczny, który dostarcza jedzenie codzienne pod wskazany adres.

Na czym polega i ile kosztuje catering dietetyczny? Przekonaj się czy dieta pudełkowa to dobre rozwiązanie dla Ciebie. Zobacz, że jej zamówienie jest banalnie proste, a co więcej korzystanie z takiej oferty, jest w stanie pomóc Ci w zaoszczędzeniu czasu, realizacji wyznaczonego celu i poprawie nawyków żywieniowych.

Czym jest i ile kosztuje catering dietetyczny?

Dla wielu osób catering może kojarzyć się z zamawianiem jedzenia na uroczyste wydarzenia. Jednak catering dietetyczny, jest zupełnie czymś innym. Jest to usługa, która skierowana jest przede wszystkim do osób prywatnych. Klient jest w stanie wybrać dietę idealną dla siebie spośród kilku, a nawet kilkunastu możliwych opcji. Może również zdecydować, ile posiłków chce jeść każdego dnia, a także ile potraw chce otrzymywać tygodniowo.

Zazwyczaj najlepszym rozwiązaniem jest dieta na cały tydzień, gdzie świeże potrawy są dostarczane do domu każdego dnia. Pudełka z przygotowanymi posiłkami lądują pod drzwiami klienta nad ranem lub o określonej porze dnia. Dzięki temu już dziś możesz być całkowicie zwolniony z konieczności przygotowywania posiłków dla siebie. A ile kosztuje taka obsługa?

Czy warto wybrać catering dietetyczny?

Catering dietetyczny ma wiele zalet. Oferuje on gotowe dania, które dostarczane są pod same drzwi domu. To sposób na zdrowe odżywianie i poprawę wyglądu sylwetki, ponieważ potrawy są zbilansowane, a posiłki tworzone ze świeżych i naturalnych składników.

Można zamówić dietę o określonej kaloryczności, – jeśli nie wiesz, jaką kaloryczność powinna mieć Twoja dieta skorzystaj z naszego kalkulatora https://fit-catering.pl/plany-diet/.

W FitCatering znajdziesz diety o następującej kaloryczności:

  • 1200 kcal
  • 1500 kcal
  • 1800 kcal
  • 2100 kcal
  • 2600 kcal

Dostarczane są one przez 7 dni w tygodniu pod wskazany adres. Oszczędzasz czas, który trzeba by poświęcić na zrobienie zakupów i przygotowanie posiłków. Nie gotując zmniejszasz także wysokość rachunków za wodę, gaz lub prąd.

Ile kosztuje dieta pudełkowa?

Koszty diety pudełkowej zależny jest od wielu czynników.  Zazwyczaj koszt pięciu posiłków na dzień zaczyna się już od 56 zł. Im dłuższy czas umowy na dietę, tym mniej należy zapłacić, ponieważ przewidywane są zniżki dla stałych klientów. To ile kosztuje catering dietetyczny zależy również od rodzaju diety. Jeżeli dieta jest niskokaloryczna, to jej cena jest znacznie niższa w porównaniu do diety wysokokalorycznej.

Przykładowo 5-dniowy plan Optimal ze śniadaniem, II śniadaniem, obiadem, podwieczorkiem i kolacją w opcji 1200 kcal kosztuje 295 złotych, a w opcji 2600 kcal 345 złotych.

Nie można również zapomnieć o dietach specjalistycznych, które również mogą nieco różnić się od siebie cenami.

Plan Special (nasza propozycja diety dla osób eliminujących alergeny) w 5-dniowym zestawie o kaloryczności 1800 kosztuje 335 złotych, a plan Optimal z takimi samymi parametrami dla dni, ilości posiłków i kaloryczności 315 złotych.

cena planu optimal

Więcej planów dietetycznych znajdziesz tutaj: https://fit-catering.pl/plany-diet/ .

Warto jednak pamiętać, że nie trzeba zamawiać diety od razu na cały miesiąc. Zazwyczaj możliwe jest zamówienie zestawu testowego, dzięki czemu można w wygodny sposób przekonać się, czy takie rozwiązanie, jest dla nas skuteczne i komfortowe.

Mimo tego, że dla wielu osób dieta pudełkowa będzie wydawała się drogą inwestycją, należy pamiętać o tym, że można na niej również wiele zaoszczędzić. Przede wszystkim zyskujemy czas i więcej energii do działania. Co więcej nie ma konieczności kupowania dodatkowego jedzenia. Posiłki przygotowane są w taki sposób, by zapewniać uczucie sytości na cały dzień.

Zdecydowanie się na dietę pudełkową jest inwestycją w siebie i w swoje zdrowie. Poprawa nawyków żywieniowych, lepsze samopoczucie, redukcja masy ciała lub zbudowanie masy mięśniowej, przyspieszenie pracy metabolizmu, poznawanie nowych produktów i ciekawych propozycji posiłków to tylko nieliczne zalety korzystania z usług cateringu dietetycznego.

Szukasz cateringu dietetycznego w konkretnym mieście?

Sprawdź inne miasta, gdzie dostarczamy dietę na https://fit-catering.pl/zasady-dostaw/.