Catering dietetyczny

100% zdrowia, 100% jakości.

Nasze diety to coś więcej, niż pyszne i świeże kompozycje posiłków najlepszej jakości, to zdrowie zamknięte w pudełkach.

Zdrowa dieta może być pyszna.
Przekonaj się o tym z Fit-Catering.

Plany diet

Wybierz plan dopasowany do Twoich potrzeb:

 • Flexi Extra

  Dieta z wyborem menu. Oferuje największą ilość posiłków do wyboru, umożliwiając personalizację diety zgodnie z własnymi upodobaniami. Codziennie 25 dań do wyboru!

  Dieta z wyborem menu. Codziennie aż 25 posiłków do wyboru!

  74.00 90.00 
 • Flexi Plus

  Dieta z wyborem menu. Poczuj wolność wyboru i dowolnie miksuj posiłki z planów Optimal, Pesco, Classic i Keto. Codziennie aż 20 posiłków do wyboru. Teraz to Ty decydujesz!

  Dieta z wyborem menu. Codziennie aż 20 posiłków do wyboru!

  74.00 90.00 
 • Flexi Basic

  Dieta z wyborem menu. Miksuj posiłki z planów Optimal, Pesco i Classic. Codziennie 15 posiłków do wyboru. Jedz dokładnie to, co lubisz!

  Dieta z wyborem menu. Codziennie 15 posiłków do wyboru!

  74.00 90.00 
 • Foodie

  Dieta śródziemnomorska tworzona we współpracy ze znanym szefem kuchni Grzegorzem Łapanowskim.

  Dieta śródziemnomorska tworzona we współpracy z Grzegorzem Łapanowskim.

  74.00 90.00 
 • Optimal

  Zbilansowany i najbardziej zróżnicowany plan diety. Pozwalający odżywiać się zdrowo, jak również polecany przy redukcji i utrzymaniu wagi.

  Zbilansowany plan diety pozwalający się zdrowo odżywiać.

  69.00 80.00 
 • Pesco

  Chcesz zrezygnować z mięsa? Postaw na dietę Pesco opartą na świeżych warzywach, jajach, rybach i nabiale.

  Plan wegetariański zawierający ryby.

  69.00 80.00 
 • Classic

  Dieta Classic to idealna propozycja dla tych, którzy najbardziej cenią sobie tradycyjne smaki. Podstawą diety są klasyczne dania, urozmaicone o potrawy inspirowanie kuchniami świata. Bez eksperymentów - prosto, pysznie, domowo!

  Dieta bez eksperymentów - prosto, pysznie, domowo!

  61.00 77.00 
 • Intermittent Fasting

  Zdrowa i zbilansowana dieta działająca na zasadzie postu przerywanego. Jej głównym założeniem jest zastosowanie 6 lub 8 godzinnego okna żywieniowego naprzemiennie z okresami postu.

  Dieta działająca na zasadzie postu przerywanego.

  68.00 76.00 
 • Vege

  Dieta z eliminacją mięsa i ryb. Bazuje na świeżych warzywach, owocach, produktach nabiałowych i jajach.

  Dieta z eliminacją mięsa i ryb.

  69.00 80.00 
 • Keto

  Plan Keto przyspiesza spalanie tłuszczu dzięki jednoczesnemu ograniczeniu węglowodanów oraz zwiększeniu podaży tłuszczy. Dieta ketogeniczna.

  Dieta ketogeniczna przyspieszająca spalanie tłuszczu.

  76.00 95.00 

#PostawNaZdrowie

 • Zbilansowana dieta przygotowana przez zespół dietetyków
 • Tylko naturalne produkty najwyższej jakości
 • Bezpłatne konsultacje z dietetykiem
 • Catering dietetyczny dostosowany do Ciebie

#PostawNaSiebie

 • Nie tylko zdrowa, ale też pyszna kuchnia
 • 10 planów diet dopasowanych do różnych potrzeb
 • Bądź fit z Fit Catering!
 • Zamów dietę z dostawą do domu

Sałatka

Poznaj
FitCatering

Poznaj nas! Dowiedz się, jak przygotowujemy nasze posiłki. Przekonaj się z jakich produktów korzystamy. Zyskaj pewność, że najwyższa jakość to dla nas nadrzędna kwestia.

O nas

Zadania

Wybierz
plan dla siebie

Wypróbuj nasz zestaw testowy lub zamów regularny plan diety. Umówimy Cię z naszym dietetykiem, który na wspólnym spotkaniu przeanalizuje Twoje potrzeby i na ich podstawie dopasuje optymalną dietę. Jeśli preferujesz catering bez Dietetyka, możesz samodzielnie wybrać program diety, który Ci odpowiada.

Zamów dietę

Siłownia

Bądź fit
z FitCatering!

Po wyborze planu diety i ustaleniu szczegółów dostaw, oczekuj pierwszej dostawy naszych pysznych i zdrowych posiłków przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Możesz cieszyć się ze swobody, jaką daje Ci fit catering, zachowując przy tym smukłą sylwetkę i zdrowy wygląd.

Zasady dostaw

Fit Catering to…

bezpłatna dostawa

do ponad 1000 miast w Polsce

*Poza obszarami na mapie koszt dostawy kalkulowany jest indywidualnie

Masz pytania? Problem z doborem diety?

Opinie naszych klientów

Catering dietetyczny – dieta pudełkowa w Fit Catering

Fit Catering to catering dietetyczny Premium, który zapewni Ci codzienną dostawę pysznych i zdrowych posiłków, dostosowanych do Twoich potrzeb i preferencji. Nasze diety to nie tylko odpowiednio zbilansowane posiłki dopasowane do Twoich potrzeb, ale przede wszystkim pyszna kuchnia potwierdzona opiniami naszych klientów. W przeciwieństwie do innych diet dostępnych na rynku, w Fit-Catering otrzymujesz codziennie nowe, atrakcyjne i bardzo różnorodne menu pełne smaków, które nigdy się nie powtórzy.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasz catering dietetyczny był na najwyższym poziomie. Zadbaliśmy o każdy szczegół. Możemy pochwalić się nowym zakładem produkcyjnym wyposażonym w najnowocześniejsze rozwiązania, wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem pełnym pasji, własną flotą samochodów przystosowaną do transportu posiłków w warunkach chłodniczych oraz najlepszym BOK, które jest zawsze do Twojej pełnej dyspozycji.
Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz na czas zdrowy, pyszny i odpowiadający Twoim preferencjom posiłek.

Fit catering – nasza misja

Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze. Zawsze dążyliśmy do tego, aby zdrowa i pyszna kuchnia była na wyciągnięcie ręki. Fit Catering tworzymy z pasją i zamiłowaniem do dobrego, zdrowego jedzenia. Od wielu lat pomagamy zdrowo odżywiać się tysiącom klientów z całej Polski.

Stale modyfikujemy system działania naszej firmy, aby usługa cateringu dietetycznego była na najwyższym poziomie. Uwzględniamy ewentualne życzenia i sugestie naszych klientów i na tej bazie stale udoskonalamy nasze usługi.

Wszystkie posiłki są przygotowane w zakładzie posiadającym certyfikat HACCP, gdzie korzystamy z praktyk higienicznych GHP i dobrych praktyk produkcyjnych GMP. Naszą działalność prowadzimy w oparciu o pozwolenie Państwowej Inspekcji Sanitarnej nr HŻ.43230.11.2017.DCh.

Lokalne produkty w posiłkach diety pudełkowej Fit Catering

Starannie dobieramy lokalnych dostawców warzyw, owoców, mięsa czy jaj. Większość produktów, w tym warzywa, owoce, mięso, czy jaja wykorzystywanych w naszych daniach pochodzi od lokalnych rolników. Dzięki temu nie są one transportowane na dalekie odległości, dzięki temu zachowują naturalną świeżość, smak, wartości odżywcze.

Wykorzystując lokalne produkty ograniczamy również zanieczyszczenie środowiska, powstające w procesie transportu produktów na dalekie odległości. W wymiarze ekonomicznym, przyczyniamy się do rozwoju działających lokalnie gospodarstw rolnych. Świeże, lokalne produkty mają duży wpływ na smak i wartości prozdrowotne naszych posiłków. Wybierając Fit Catering zyskujesz zdrowe i pyszne posiłki i wspierasz polskie gospodarstwa rolne!

Dieta pudełkowa pod okiem dietetyka

Wszystkie nasze posiłki powstają pod kontrolą naszego zespołu dietetyków, co jest gwarancją tego, że otrzymasz zbilansowany, pełnowartościowy i smaczny posiłek. Dbamy o jakość potraw, smak i walory zdrowotne. Z tego względu, stosujemy tylko i wyłącznie naturalne przyprawy, sól o obniżonej zwartości sodu, prawdziwą oliwę z oliwek a słodzimy wyłącznie miodem z polskich pasiek.

Wybierając Fit catering, możesz samodzielnie lub z pomocą dietetyka wybrać stosowną dietę.

Jeżeli wybór odpowiedniej diety pudełkowej nie jest dla Ciebie prosty to żaden problem. W Fit Catering otrzymasz bezpłatną pomoc dietetyka na cały okres trwania diety! Wybierz, czy chcesz porozmawiać z naszym dietetykiem telefonicznie, czy napisać wiadomość, następnie jeden z naszych Dietetyków po dokonaniu wstępnego wywiadu, zarekomenduje najbardziej odpowiednią dla Ciebie dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Urozmaicona dieta pudełkowa każdego dnia

Wybierając dietę pudełkową w Fit Catering zyskujesz pewność, że otrzymasz wysokiej jakości smaczne i różnorodne posiłki. Rozmaite kompozycje pysznych dań zmieniają się każdego dnia. Nasza dieta pudełkowa nie znudzi Ci się! Potwierdzeniem tego są opinie naszych zadowolonych klientów!

Nasze diety to nie tylko zdrowe i świeże produkty najlepszej jakości, ale przede wszystkim pyszna kuchnia w wyjątkowych kompozycjach.

Fit dieta pudełkowa czy samodzielne gotowanie?

Zastanawiasz się czy catering dietetyczny zwany dietą pudełkową to dobre rozwiązanie, czy nie lepiej samodzielnie gotować? Wybierając wariant samodzielnego gotowania, musisz ustalić menu, przepisy, kupić składniki i ugotować. Gotowanie to przyjemność, ale co dziennie może stać się nudne. Robienie zakupów też. Samodzielnie gotując, musisz mieć wszystko zaplanowane, policzone, a po gotowaniu trzeba jeszcze posprzątać. Kolejnym aspektem jest opieka dietetyka, która jest w większości przypadków nieodzowna. Samodzielne układanie stosownej diety może być nieskuteczne, a w pewnych przypadkach nawet niebezpieczne dla zdrowia. Do tego dochodzi koszt, jaki musisz ponieść przy każdej konsultacji dietetycznej. Wybierając dietę pudełkową, wszystkie te problemy znikają.

Osiągnięcie celu wymaga systematyczności i konsekwencji

Samodzielne trzymanie diety może być trudne zwłaszcza, jak zabraknie nam ciągłości w gotowaniu, cały wysiłek może zostać zaprzepaszczony. Czy nie lepiej zamiast samodzielnego ustalania menu, zakupów, gotowania, zdobywania wiedzy, skupić się na odpoczynku, sporcie lub pasji? Wiemy, że na dłuższą metę samodzielne prowadzenie diety i gotowanie to uciążliwe zadanie. Wystarczy, że kilka razy zapomnisz ugotować, kupić składników i cały plan dietetyczny może runąć. Można sobie odmówić wielu rzeczy, ale nie jedzenia i picia. Głodny człowiek ulega pokusom w postaci tuczących fast foodów i wtedy cały wysiłek może pójść na marne. W przypadku diety pudełkowej taka sytuacja jest mniej prawdopodobna, ponieważ dobrze dobrana dieta pudełkowa zapewni Ci pyszne i zdrowe posiłki, które w całości zaspokoją Twoje pragnienia i pozwolą uzyskać wybrany cel.

Catering dietetyczny – dla kogo?

Panuje mylne przeświadczenie, że dieta dotyczy osób, które mają na celu redukcję wagi. Owszem, ale nie tylko. Celów diety jest wiele, utrzymanie linii, przytycie – walka z niedowagą, walka z nadwagą. Dzięki rozbudowanemu menu diety pudełkowej w Fit Catering, możesz wybrać indywidualny plan żywieniowy z dostawą pod wskazany adres. Z nami osiągniesz wyznaczone cele bez większych wyrzeczeń, a dzięki urozmaiconym i smacznym daniom dieta nie będzie uciążliwa. Spożywanie posiłków stanie się przyjemnym momentem w ciągu dnia. .

Dieta dla zabieganych

Wiele osób wybiera dietę pudełkową, chcąc po prostu zdrowo się odżywiać, nie mając czasu na gotowanie. Współczesny tryb życia nie jest łatwy, praca, obowiązki, sport, rodzina utrudniają świadome, zdrowe żywienie. Dzięki kateringowi dietetycznemu, uzyskasz na czas pyszne, zdrowe, zbilansowane posiłki dostosowane do Twojego trybu życia i preferencji. .

Korzyści płynące z cateringu dietetycznego

Różnorodne smaki w diecie

W Fit Catering przykładamy szczególną uwagę do różnorodności dań, nie tolerujemy nudnych i sztampowych dań. Jesteśmy fanami dobrej kuchni, nie uznajemy kompromisów dotyczących jakości. Dostosowujemy menu do sugestii naszych klientów, sami na co dzień korzystamy z diety pudełkowej Fit Catering. Nasze dania mimo, że są pozbawione niezdrowych dodatków i składników, są pyszne, a bogata różnorodność posiłków nigdy Cię nie znudzi.

Oszczędzasz czas, który poświecisz dla Siebie!

Odpoczywaj, zażywaj relaksu zamiast zastanawiać się, co zjesz. Z Fit Catering możesz zapomnieć o zakupach, planowaniu, gotowaniu i zmywaniu. W tym czasie możesz oddać się ulubionemu zajęciu.

Oszczędność pieniędzy dzięki diecie pudełkowej

Samodzielne gotowanie na diecie wymaga kupowania dobrych jakościowo, niekiedy drogich składników. Niektóre przepisy wymagają użycia części produktu np. 100 g ryżu z opakowania, które ma 400g. Wybierając dietę pudełkową nie musisz kupować nadprogramowej ilości niektórych składników, których nie wykorzystasz w najbliższym czasie. Ponadto oszczędzasz pieniądze na rachunkach za prąd i gaz.

Prawidłowe nawyki żywieniowe

Zaletą diety pudełkowej jest fakt, że jesz w regularnych odstępach czasu i jednocześnie dostarczasz organizmowi niezbędnych i zdrowych wartości odżywczych. Pyszne dania pozwolą wyeliminować niezdrowe przekąski, fast foody.

Poznasz różne dania dzięki zróżnicowanemu menu

Kulinarna nuda powoduje, że wiele diet pudełkowych jest nieskuteczna. Wiemy o tym i nie dopuszczamy do takiej sytuacji. Nasi kucharze dbają o to by dania były jak najbardziej zróżnicowane, ciekawe, atrakcyjne i dostosowane do Twoich preferencji!

Catering dietetyczny, który jest wszędzie tam gdzie TY!

Zmieniasz lokalizację w kraju? To żaden problem. Swobodnie możesz zmieniać adresy dostaw. Nasi kierowcy dowiozą Twoje ulubione dania pod wskazany adres.

Ekologiczna dieta pudełkowa

Do maksimum ograniczamy zużycie plastiku! Nasze torby papierowe można użyć do wielu celów! Jeżeli masz takie życzenie, możemy przy kolejnej dostawie odebrać Twoje torby papierowe Fit Catering i jeżeli ich stan będzie dobry użyjemy ich ponownie do pakowania Twoich posiłków. Stosujemy biodegradowalne pudełka i sztućce, papierowe słomki. Dzięki temu ograniczyliśmy o 90 % wykorzystanie plastiku. Niektóre opakowania można wykorzystać ponownie, zobacz na naszym blogu!